מפת הקידום האתרים יכולה להשתנות בעקבות גוגל TV

גוגל השיקה לאחרונה את גוגל TV, מכשיר קטן שהופך את הטלוויזיה ואת האינטרנט למכשיר אחד. רבות דיברו על הרגע שבו הטלוויזיה והמחשב יתחברו לגמרי והנה גוגל כבר משיקה את המוצרים שמביאים את העתיד עכשיו. כרגע אפשר לרכוש מכשיר קטן שמתחבר לטלוויזיה, בקרוב אנחנו מאמינים שימכרו טלוויזיות שבהן כבר הפיצ’ר יהיה מתוקן מראש.

מה זה גוגל TV

גוגל הינה חברה שברשותה מנוע החיפוש הגדול ביותר בעולם. גוגל TV בא לענות על הצורך של מציאת תוכן טלוויזיוני דרך מערכת החיפוש הרגילה של גוגל. שימוש בגוגל TV מאפשר לכם לחפש בגוגל את התוכנית שבה אתם רוצים לצפות, ולצפות בה במיידי בטלוויזיה שלכם. כל תוכן באשר הוא של סרטים, סדרות והלהיט הגדול נכון לעכשיו – ספורט בצפייה ישירה יהיה זמין לכם בטלוויזיה הרגילה על ידי חיפוש קצר ורגיל בגוגל.

קידום אתרים וגוגל TV

הרבה מאוד משיטות קידום האתרים עוברות עכשיו מהפכה, במיוחד מאז שגוגל רכשה את יט טיוב, אתר הוידיאו הגדול בעולם. ההתקדמות של האינטרנט לקראת תוכן של וידיאו על חשבון תוכן של טקסט מחייבת כבר עכשיו את כל בעלי האתרים ליצור תוכן מתאים כדי להמשיך לקדם את אתריהם.כבר עכשיו גוגל מאפשרת למפרסמים רבים לקנות מקומות פרסום בטלוויזיה המקומית בארה”ב דרך מערכת ניהול הפרסומות שלה הנקראת אדוורדס, ומאחר והמערכת מוכיחה הצלחה גדולה, אנחנו מאמינים שהשירות יורחב יותר ויותר.

פרסומות וידיאו

אם עד עכשיו הרבה מקידום האתרים היה כרוך בכתיבת טקסטים רלוונטיים, הקידום עובר עכשיו ליצירה של הפקות וידאו ויצירת פרסומות בדיוק כמו שעושים פרסומות לטלוויזיה. האפשרויות העומדות בפני המפרסמים הן בלתי מוגבלות ומאפשרות גמישות רבה יותר בפנייה אל הלקוח.המפרסם יוכל להציג את הסרטון שלו על ידי בחירה לא רק על פי תוכן (או מילות חיפוש), אלא גם על פי מיקום גיאוגרפי ופרמטרים נוספים הזמינים כרגע במערכת האדוורדס. מפרסם יוכל לבחור להציג את הסרטון שלו מספר פעמים מסוים לכל גולש, יוכל להציג סדרה של סרטים שתוצג לגולש על פי סדר מסוים המותאם אישית לו.

המעבר מכתיבה ליצירת תוכן TV

אתרים רבים כבר עכשיו נתקלים בצורך לייצר תוכן מעניין ופרסומי על גבי וידיאו. קידום האתרים כבר עכשיו, עוד לפני השתלטות הגוגל TV, מחייב בהרבה מקרים הוספה של סרטונים לאתר וקידום האתר על ידי הפצה ויראלית של הסרטונים הללו. חשיבות הפקת סרטונים באיכות גבוהה תהפוך להיות אפילו יותר חשובה, ויכולת החשיבה הטלוויזיונית של יצירת פרסומות גם ישירות וגם פרסומות סמויות תהפוך לכלי חשוב בשנים הקרובות. קידום האתרים באמצעות מילות חיפוש יישאר גם בעידן הגוגל TV, אבל אפשר יהיה להוסיף גם קידום על פי קטגוריות באופן כללי, קידום בתוך תוכניות טלוויזיה ספציפיות וחיבור מלא בין עולם הפרסום הטלוויזיוני והאינטרנטי לישות אחת.