חדש: נראות טובה יותר לגוגל + במנוע החיפוש

האם שמתם לב שדפי גוגל+ קיבלו בחודשים האחרונים נראות הרבה יותר טובה ב Google.com? אומנם גוגל+ רחוקה מאוד מהצלחתה של הרשת החברתית החזקה מכולן, הפייסבוק, אבל נראה שכל כמה חודשים גוגל+ הולכים ומשתפרים. מצד  אחד נדמה כי השילוב של גוגל+ במנוע החיפוש נועד לתת יותר חשיפה לרשת החברתית ולעורר אליה מודעות. אולם בגוגל טוענים שהדבר נועד לתת לגולשים עוד מקורות מידע רלוונטיים לחיפוש.

גישה נוחה יותר

עד לא מזמן כל מי שהיה מקשר בין האתר שלו לדף הגוגל+ של העסק היה יכול לראות את הדף מופיע מתחת לסייט לינקס של האתר. אם רוצים לדעת מי עומד מאחורי העסק אפשר לקשר אליו  את הפרופיל האישי וכך לאפשר לאנשים לפנות ישר לבעל העסק דרך הפרופיל שלו. אם אתם מחפשים בגוגל אנשים ספציפיים ולא בעלי עסק, עם השינוי תוכלו למצוא את הפרופילים שלהם הרבה יותר מהר.

שינוי בתצוגה

כיום דפי גוגל+  מופיע בצד, היכן שפעם היו ממוקמות הפרסומות. בין אם אתם מחוברים או לא לחשבון גוגל, אתם תראו את דפי גוגל+ בתוצאות החיפוש. בנוסף אפשר לראות בתוצאות החיפוש 1+ על אתרים שהחברים שלכם אהבו. אופציה זו עוזרת בהתלבטות באשר לבחירת אתר כלשהו. אם אחד החברים שלהם ביקר באתר הזה וסימן אותו – אז מיד יש לכם ידע מוקדם עליו. ידע שהוא למעשה המלצה.

כדאי לפתוח פרופיל בגוגל+

גם אם אתם מעדיפים את הפייסבוק על פני גוגל+, עכשיו יותר מתמיד כדאי לפתוח פרופיל גם ברשת החברתית של גוגל. מלבד העובדה שהפרופיל יאפשר לכם ליצור הפניה לאתר, הוא גם יקצר להרבה אנשים את הדרך. יש אנשים שמעדיפים ליצור קשר דרך פרופילים מאשר באתרים ולכן כדאי לנצל את כל האופציות העומדות לרשותכם. ככל שתפרסמו את העסק שלכם ביותר רשתות חברתיות, כך יהיה לכם קל יותר להשיג לקוחות. בעולם הדיגיטאלי אי אפשר להסתפק אך ורק ברשת אחת.