איך מגייסים לייקים ב- 30 שניות

כשאנחנו רואים דף עסק בפייסבוק של אתר אינטרנט שרק נפתח וכבר יש לו אלפי לייקים, אנחנו בדרך כלל שואלים את עצמנו איך הוא הגיע לכמות כזו כל כך מהר ?!
ישנן כמה שיטות בהן אפשר להשיג הרבה לייקים בקלות, ולא מדובר בשיטת בלתי חוקיות שחוטפות את הדפדפן של המשתמש או שותלות בו קוד זדוני.

הצבת תיבת אוהדים באתרי אינטרנט

הצבת תיבת אוהדים באתרי אינטרנט היא אחד הדרכים היותר קלות לצבור לייקים. התיבה הזו מציגה את רשימת כל האוהדים הנוכחית שלכם בדגש על מציאת חברים של המשתמש המחובר לחשבון שלו. כשהמשתמש לוחץ “אהבתי” , הוא הופך להיות אוהד של האתר מבלי לצאת ממנו אל פייסבוק!

מומלץ למקם את תיבת האוהדים במקום בולט כמו למשל בצד ימין למעלה, כך שאפשר לראות אותה מכל עמוד באתר. ניתן לשלוט בצורה מלאה בגודל התיבה, אבל יש לשים לב שהפרצופים והשמות לא נחתכים.

הצגת תוכן רק למשתמשים שעושים לייק

עוד שיטה מקובלת לצבירת לייקים היא באמצעות הסתרת תוכן העמוד שלכם בפייסבוק ממי שלא עושה לייק. בדרך כלל מדובר בעמודי נחיתה המציעים מבצע יוצא דופן. המשתמש רוצה לראות את המבצע ולכן עושה לייק. נכון שהמשתמש אולי לא התכוון להיות אוהד שלכם, אבל הסיכוי שהוא יטרח ויסיר את הלייק שלו בלחיצה על “לא אוהב” הוא קטן מאוד.
לייקים לעמודים אחרים (כולל מתחרים).

אחת התכונות המופלאות שפייסבוק הוסיפה בשנה האחרונה היא היכולת שלכם להגיב לדיונים בדפים אחרים, כולל דפים של המתחרים שלכם. אתם לא חייבים לכתוב ממש תגובה, ומספיק שתעשו לייק. אם לאתר שלכם קוראים למשל “אינדקס טו גוד” והגבתם בדף של דפי זהב, מי שגולש בדף של דפי זהב ייראה משהו כמו “אינדקס טו גוד” אוהב את זה. כאשר הוא יילחץ על השם שלכם, הוא יועבר אוטומטית לדף שלכם, וחצי מהעבודה כבר מאחוריכם!

אפשר גם לעשות לייק לעמוד עצמו, ואז יש סיכוי שבעל העמוד יעשה לכם לייק בחזרה . התוצאה היא שהלוגו שלך העמוד שלכם יופיע ברשימת העמודים האהובים של העמוד האחר, וכך תוכלו לצבור אפילו עוד אוהדים! עם זאת, לייקים של עמודים לעמודים לא נספרים במניין הלייקים הכולל ולא מופיעים בתיבות אוהדים באתרים חיצוניים.

מילה על קניית לייקים

יש לחזור ולהבהיר כי קנייה מרוכזת של לייקים או קניית עמוד עם כמות רבה של לייקים היא עברה על תנאי השימוש של פייסבוק ועלולה להביא לסגירת הדף או אפילו החשבונות המנהלים אותו. בנוסף לכך, למכירת לייקים עושות רושם מאוד רע, והנזק התדמיתי שעלול להיגרם לעסק שעושה שימוש בשירותים של חברות כאלו , גדול הרבה יותר מהתועלת אותה הוא מקווה להשיג.