5 דברים שכל מקדם אתרים צריך לעשות כדי להצליח

היום אפשר ללמוד הכל מהאינטרנט. כל אחד יכול לקדם לעצמו את האתר אחרי יום צפייה בסרטוני יוטיוב וקריאת בלוגים ברשת. אבל האם אפשר להיות מקדם אתרים מקצועי ובינלאומי בצורה כזאת. ממש לא. כדי להפוך למקדם אתרים טוב, צריך להתנסות, להכיר מומחים, לצפות את כל התקלות אשר עלולות להתרחש ולדעת לתקן אותן מהר. אלה הן 5 דברים חיוניים שכל מקדם צריך ליישם.

להשתתף בכנסים

בכל כמה חודשים, גוגל עורכים כנסים בישראל. מקדמי אתרים תמיד ראשיים לקחת בהם חלק. דרך הכנסים הלאה אפשר ללמוד דברים חדשים ולשמוע על כל ההתפתחות האחרונות בגוגל. אפשר להכיר בו את האנשים שעומדים מאחורי גוגל בישראל. כמו כן, זוהי דרך טובה להכיר את מקדמי האתרים המובילים בארץ וליצור איתם קשרים. בכנסים הללו מוזמנים גם בעלי עסקים, כך שזאת דרך נוספת להשיג לקוחות. אם אתם מקדמי אתרים בינלאומיים, כדאי להשתתף גם בכנס ה SMX.

לזהות את המומחים

בכל תחום תוכלו למצוא את המומחים שלו. עליכם לדעת מי הם מומחי הקידום הכי טובים בארץ ואם מי ניתן להתייעץ בשעת צרה. כמו כך מומלץ למצוא את הבלוגים הטובים ביותר לקידום אתרים. שם תוכלו למצוא תמיד מידע חיוני ואמין וכמו כן פרשנויות על דברים שאינם חד משמעיים מצד גוגל. עבודה עם מומחים יכולה לשדרג את הידע והניסיון שלכם באופן משמעותי.

קורסים

כאמור, להתנסות אפשר לבד, אל אין כמו קורס מקצועי. כיום ניתן למצוא מקומות טובים בישראל בהם ניתן לקחת קורס קידום אתרים מקצועי. מדובר בקורס קצר שאינו ארוך יותר מ 3 חודשים. גם אם אתם מומחי קידום, יכול להיות שהידע שלכם בניהול רשתות חבריות הוא פחות טוב. מכיוון שהרשתות החבריות הם חלק חיוני מקידום האתר, כדאי לקחת קורס מקצועי בתחום.

ניסיונות

בנו כמה אתרים שימשו כשפני ניסיונות ונסו לקדם אותם בשיטות שונות. כך תוכלו ללמוד דברים חדשים, להבין מה עובד ומה לא עובד. כך תוכלו לשפר את העבודה שלכם על אתרי לקוחות ולהגיע לתוצאות טובות יותר. רוצים לנסות משהו חדש, אבל חוששים שהלקוח יפגע כתוצאה מכך? עשו זאת על אתר הניסיונות.

 

המאמר מבוסס על:
https://searchengineland.com/the-6-most-important-things-international-search-marketers-should-know-to-be-successful-140434