רוצים קידום אתרים מוצלח?

היום, אחד התחומים שהולכים ותופסים תאוצה רבה, הוא התחום של קידום אתרים. קידום אתרים הוא למעשה המתכון עבור אתר שיהיה פופולארי וייהנה מכניסות רבות לאורך זמן. היתרון של כניסות רבות הוא ברור – אם אתם מנהלים אתר שיווקי או עסקי, בסופו של דבר כניסות רבות הן הפלטפורמה לעידוד הגולשים לרכוש את מה שיש לאתר שלכם להציע – בין אם מדובר על חנות וירטואלית שתציע מוצרים שונים, או באתר שמשווק שירות מסוים, ויעודד אנשים לשלוח טופס, לשלוח דוא”ל או להתקשר בטלפון אליכם. לכן, על מנת שקודם כל יהיו כניסות לאתר שלכם, אתם צריכים לבצע קידום אתרים איכותי ומוצלח. חשוב להבין שהמפתח עבור קידום אתרים מוצלח הוא לשכור חברת קידום אתרים שתהיה בעלת ניסיון רב בתחום, ותוכל לבצע תהליך איכותי ומתמשך. עם זאת, חשוב שתכירו כמה טיפים מרכזיים, שיעזרו לכם להבין כיצד קידום אתרים פועל למעשה.

כמה טיפים של קידום אתרים

תתפלאו אולי לגלות, אבל לכתובת של האתר שלכם ושל הדפים שלו, יש חשיבות גדולה מאד בנוגע לפופולאריות שלו. כתובת נכונה, היא אחד מהתנאים הבסיסיים בכדי שאנשים גם ימשכו להיכנס לאתר שלכם – וגם לחזור אליו. כתובת קליטה מאפשרת חזרה פשוטה, שמתבססת על הזיכרון של הגולש. לא מדובר כאן רק על הכתובת של האתר הראשי – שם אנחנו סומכים עליכם שמראש תבחרו כתובת קצרה וקליטה, אלא גם על הכתובת של העמודים הפנימיים שלכם. העדיפו תמיד כתובות ברורות וקצרות, שיהיה קל לחזור אליהן, אם ניקח דוגמא תיאורטית עבור כתובת של דף פנימי מוצלח, אז לדוגמא www.abcd.com/art הוא כתובת מעולה, שכן היא עדיין קצרה, לא מכבירה במילים, אבל עדיין ברור על איזה נושא מדובר בדף הפנימי – על אמנות. באופן כללי, בתחום של קידום אתרים, תמיד כדאי להעדיף כתובות שיקדמו בתוכן את מילת המפתח הרלוונטית. למרות זאת, חשוב שהקידום בכתובת יתבצע בצורה טבעית לחלוטין, ורק בכתובות ודפים שבהן נוח לקדם את מילת המפתח.

עוד כמה דברים על הכתובת ועל קידום אתרים

כפי שניתן לראות, לכתובת יש השפעה ישירה על קידום אתרים. תתפלאו לדעת שההשפעה שלא לא נפסקת, ויש אלמנטים נוספים בכתובת שיכולים לעזור לכם בתהליך של קידום אתרים מוצלח ואיכותי. ניקח לדוגמא את הסאב-דומיינים. הסאב-דומיינים הם מעין אתרי משנה של האתר שלכם, שהכתובת שלהם כתובה בצורה שונה, אם ניקח את הדוגמא מהפסקה הקודמת, סאב דומיין יכול להיות art.abcd.com – כלומר דף פנימי בתוך האתר הראשי, אבל כאן הנושא הראשי הוא תחילת הכתובת. אם אתם רוצים להשתמש בסאב דומיין עבור קידום אתרים, כדאי להשתמש בו בצורה נכונה – הוא מומלץ בעיקר לפורטלים, שמרכזים בתוכם לעתים נושאים מקצועיים רבים. היתרון המרכזי של סאב-דומיינים זה שהם מאפשרים לנו לקדם בצורה מאד טובה מילת מפתח בחלק מרכזי של הכתובת, אבל רצוי בכל מקרה להשתמש בהם בחוכמה.