נוטריון או עורכי דין – קידום אתרים בסביבה תחרותית

עורכי דין כידוע נאלצים להתמודד בסביבה תחרותית במיוחד, הדבר בא לידי ביטוי גם באינטרנט. המילה עורכי דין למשל נחשבת למילה תחרותית במיוחד וקשה לקידום ויצירת תוצאות בה תצריך השקעת משאבים לא מבוטלת. אז מה עושים?

התשובה פשוטה, נניח ואתה עורך בעל הסמכת נוטריון מן המדינה, ועיקר עיסוקו של משרדך הוא מתן שירותי נוטריון, כמו תרגומים נוטריונים וכיו”ב. ודאי תשמח לדעת שקידום המילה נוטריון אמור להיות קל יותר מקידום המילה עורכי דין.

נכון אמנם פחות גולשים יקישו את המילה נוטריון מאשר את המילה עורכי דין בגוגל, אבל עם זאת אלה שכן מקישים את המילה הם בדיוק קהל היעד שלך, וסיכוייו של נוטריון לייצר פנייה למשרדו דרך האתר שלו באמצעות קידום המילה נוטריון גדול לעין שיעור מאשר יצירת פנייה מגולש שהקיש את המילה עורך דין, שכן זה בדיוק המונח אותו יחפש קהל היעד שלו. קיים בעולם קידום האתרים גם מושג הקרוי ביטויי זנב ארוך, הכוונה היא לרוב למושגים בני מספר מילים שמייצרים תנועה שאינה בהכרח גדולה מאוד מבחינת מסת חיפוש (אם כי לא תמיד) אולם היא מאוד איכותית ורלוונטית.

כך למשל עורך העוסק בעיקר בתחום ההוצאה לפועל יוכל להנות מתנועה איכותית לאתרו על ידי קידום המילה ? עורך דין הוצאה לפועל. אז נוטריונים ועורכי דין הוצאה לפועל יקרים אל תתפתו בהכרח למילים המאסיביות, חשבו במונחים של רלוונטיות לקהל היעד ולא למסות פחות רלוונטיות.