מדוע חשוב לשלב סרטונים באתר וברשתות חברתיות

כידוע אחד הפקטורים החשובים ביותר לקידומו של אתר הוא תוכן. לא רק מלל חשוב אלא גם גיוון בתוכן: תמונות איכותיות, מאמרים וסרטונם. כיום, כל אחד יכול להעלות סרטון ל  YouTube ולהטמיע אותו באתר. בעלי עסקים עם תקציב גדול יכולים להרשות לשכור לעצמם צוות צילום ועריכה, אולם אין שום דבר רע גם בסרטונים פשוטים כל עוד הם ברזולוציה טובה.

לשכנע את הלקוח

לא תמיד תמונות ביקורות ומאמרים יכולים לגרום ללקוח הפוטנציאלי לרכוש מוצר כלשהו. על מנת לשכנע אותו לקנות, כדאי להמחיש לו את המוצר. למשל אם אתם בעלי עסק למכירת כלי עבודה, אין דבר יעיל יותר מלצלם מסור או מקדחה בפעולה.  במקביל כדאי לפרט על המוצר ולהסביר את היתרונות בו על פני מוצרים אחרים. במקרים רבים לגולשים באתר אין את הזמן להשקיע בקריאה מעמיקה. סרטון קצר  יכול להועיל הרבה יותר מבחינת שכנוע לרכישה מאשר מאמר.

סרטונים קלים לקידום ברשתות חברתיות

מאמר דורש ממשתמש להשקיע זמן ומאמץ בקריאה. וידאו הוא כמעט פעילות פסיבית. כל מה שצריך לעשות הוא פשוט ללחוץ פלי. סרטונים נחשבים לקלים להטמעה ברשתות חברתיות ובבלוגים. המלל עצמו יכול להופיע בתיאור הסרטון ולתת דחיפה נוספת למאמץ הקידום. סרטון יכול לשמש כהשלמה למאמר. אם הגולש לא מעוניין לקרוא הוא יכול לצפות בסרטון. סרטונים הם דרך נפלאה להפצת דף הפייסבוק. אם צילמת סרטון מקורי ומשעשע, אנשים ישמחו לתת לכם לייק לסרטון וגם לדף הפייסבוק במידה ותוכנו התברר כשימושי.

סמכותיות ומקצועיות

אם אתם רוצים להשאיר רושם של מקצועיות ולהיחשב למומחים בתחומכם, סרטונים הם הדרך היעילה ביותר למען מטרה זו. דרך סרטונים אפשר להעביר סדנאות. אנשים רבים מחפשים מדריכים המועברים בעזרת סרטונים. זאת ההזדמנות שלכם להפוך למדריכים ומומחים בתחום בו העסק פועל. אז מצד אחד לקוח יעשה את העבודה בעצמו ומצד שני כאשר מדובר בעבודות מסובכות, הסיכוי שהוא יפנה אליכם לאחר שצפה בסרטון רק ילך ויגדל.