כתיבה לאתרים ברמה מקצועית

כידוע, היום התוכן הוא המלך – אתר שמציג תוכן ברמה גבוהה, הוא אתר שנכנסים אליו יותר גולשים, שבסופו של דבר הופכים ללקוחות. אולם, כתיבה לאתרים צריכה לא רק להיות ברמה גבוהה. היא גם צריכה לקחת בחשבון את הפלטפורמה שבה היא נמצאת, קרי, רשת האינטרנט. אז איך חברה מקצועית מבצעת כתיבה לאתרים שלכם?

עקרונות של כתיבה לאתרים ברמה גבוהה

ראשית, חשוב להבין כי כתיבה לאתרים צריכה ליצור עניין מהר מאד, הרבה יותר מאשר כתיבה על גבי דף. למה? כי מהירות הקריאה באינטרנט, קטנה ב25% ממהירות הקריאה הממוצעת שלנו כשאנחנו קוראים ספר או עיתון. מה קורה לאדם שקורא לאט יותר? הוא מרגיש שהוא פשוט קורא יותר טקסט ממה שהוא באמת קורא. לכן, כאשר מבצעים כתיבה לאתרים, חשוב ליצור טקסטים באורך סביר (אבל לא קצרצרים), שיגיעו ישר לעניין.

כתיבה לאתרים צריכה גם להיות ברורה ולבצע חלוקה נכונה בין החלקים השונים בטקסט. אנשים רבים שקוראים תכנים באינטרנט, מבצעים “סריקה” של הטקסט, שהיא מעין בין קריאה לבין רפרוף מהיר על הטקסט לקריאה של כל מילה ומילה. בסריקה שכזו, אנשים מחפשים באופן לא מודע מילות מפתח מסוימות שילכדו את תשומת הלב שלהם, ואז הם מתחילים להתעמק יותר בטקסט.

אגב, כתיבה לאתרים צריכה גם להתאים למאפיינים טכניים של האינטרנט. כידוע, כאשר אתם נכנסים לדף אינטרנט לא פעם יש צורך לגלול את המסך בצורה אנכית או בצורה אופקית. ראשית יש כלל ברור, כי כאשר מתכננים כתיבה לאתרים, הגלילה וודאי ובוודאי לא תהיה אופקית, משום שרוב האנשים לא מורגלים לכך. באשר לגלילה אנכית – מוטב לקמץ בכך לכל האפשר. היום נקודת ההנחה של כתיבה לאתרים היא, כי הרזולוציה של רוב הגולשים היא 1024X728 פיקסלים, מה שמאפשר כתיבה של מאמרים באורך סביר של כמה מאות מילים, מבלי שיהיה צורך לגלול את האתר כלפי מטה.

הגורמים המקצועיים ששולטים במצב

כמו שאתם בוודאי רואים, כתיבה לאתרים צריכה לקחת בחשבון כל מיני כללים שונים. כדי שגם אצלכם יהיה תוכן ברמה גבוהה, שגם יתאים לפלטפורמת האינטרנט, חשוב מאד לפנות אל חברת קופירייטינג מקצועית, שמבצעת כתיבה לאתרים. עבור אנשי הקופירייטינג, כתיבה לאתרים על פי עקרונות נכונים נעשית כבר ממש מבלי להרגיש, כך שאתם מקבלים תוצרים באיכות גבוהה מאד, ותוך זמן קצר למדי. בסופו של דבר הפניה אל שירות מקצועי של כתיבה לאתרים חוסכת לכם הרבה מאד זמן, ואפילו כסף, שכן היא בסופו של דבר מגדילה את כמות הכניסות והלקוחות לאתר שלכם.