בניית בלוג או אתר ב WordPress

כחלק ממערך הקידום, כל חברה דואגת לפתוח ללקוחותיה כמה בלוגים ברשת על מנת להפיץ מאמרים בנושא בו החברה עוסקת, וכדי להפנות מהם גולשים לתוך האתר. בלוג של  WordPress נחשב לבלוג הטוב ביותר. מערכת  WordPress אפשרת לפתוח בלוגים גם רגילים וגם ממש לבנות אתרים שלמים.

בלוגים לקידום האתר

מומלץ לפתוח לכל לקוח  2-3 בלוגים ב WordPress, לכתוב בהם תוכן איכותי ושימושי ללקוח הפוטנציאלי ולהפנות מהם קישורים. על מנת ליעל את תהליך הקידום, ולהפוך את הקישורים ליותר חזקים כמו גם את הבלוג עצמו לבולט יותר, מומלץ לקנות לכל בלוג WordPress דומיין משלו.  כדאי מאוד להשתמש בבלוג אחד על מנת לתת עצות שימושיות ולנהל אינטראקציה עם הלקוחות הקיימים או הפוטנציאלים. כמו פורום או אתר, גם בלוג יכול לתרום ביצירת רושם של מומחה, כך שפניות יכולות להגיע גם מהבלוג עצמו.

לבנות אתר בWordPress  

מערכת WordPress מאפשר לנהל אתר באופן חינמי לגמרי. כך שאם יש לכם עסק בתחילת הדרך, ועדיין אין לכם את הפריבילגיה להוציא תקציב גדול על בניית אתר, כדאי לפתוח אתר בחינם ב WordPress. מומלץ לא להסתפק בתבניות העיצוב הפשוטות, אלא לבקש ממעצב מקצועי שייתן לאתר שלכם מראה ייחודי. תבנית עיצוב סטנדרטית עלולה ליצור רושם לא טוב על הלקוח.

קל לניהול וקידום

לא כל בעל עסק מבין באינטרנט. לפעמים מערכות ניהול יכולות להיות מסורבלות לניהול כך שבעלי האתרים, גם אם הם לא מקדמים את האתר, מעדיפים להשאיר את האתר לניהול של מומחים בתחום. מערכת הניהול של WordPress כל-כך קלה וכל-כך פשוטה לניהול עד שגם אדם ללא ניסון יכול לתפעל אותה בקלות. את הבלוגים והאתרים המבוססים על מערכת WordPress  קל מאוד לקדם.  ניתן להגיע איתם לדירוג גבוה יותר בקצב מהיר מהרגיל. כדי להיווכח אפשר לפתוח שני בלוגים: אחד של מערכת הבלוגים של גוגל ואחד של מערכת WordPress. אם תקדמו אותה בדיוק באותה האופן והקצב תגלו שהבלוג של WordPress  יגיע מהר יותר לדף הראשון.