איך לקדם אתר על כמות גדולה של מילות מפתח

לקוחות רבים לא מסתפקים היום בקידום של 3-4 מילות מפתח לאתר. במקרים רבים הם דורשים עשרות מילים.  הם לא מבינים שאי אפשר להוריד להקת ציפורים בירייה אחת. החמדנות להופיע בכל מילת מפתח אפשרית לא יודעת שובע  ולכן גם אם מקדם האתרים מגיע מהר יחסית לדף הראשון בעל האתר עלול להתלונן על כך שהוא לא נמצא בדף הראשון על מילים נוספות. קידום אתר על עשרות מילות מפתח הוא משימה קשה עד בלתי אפשרית. ובכל זאת, ע”י בניית אסטרטגיה נכונה לקידום אפשר לעשות זאת.

תוכן רב ואיכותי

כידוע תוכן איכותי הוא אחד הגורמים החשובים, אם לא הגורם החשוב ביותר לקידומו של אתר. אל אחת כמה וכמה צריך לעדכן אתר המקודם על עשרות מילים בכמות גדולה של תוכן. למעשה צריך להעלות כל יום מאמר חדש לאתר ואפילו פעמיים ביום. התחילו את היום בכתיבת מאמר איכותי ואינפורמטיבי לאתר, וסיימו  את היום עם מאמר נוסף. נכון, העניין דורש השקעה ויצירתיות. לכן אפשר לקנות מאמרים מכותבי תוכן או להזמין מאמרים אורחים.

לקדם אתר אחד כמו חמישה

לא כל אתר ניתן לקדם על עשרות מילות מפתח. אתרים ללא מערכת ניהול תוכן ואתרים קטנים הם בלתי אפשריים לקידום. לכן צריך להרחיב אותם או לבנות אתרים חדשים וגדולים במקומם. כדאי לקדם כל מדור באתר על מילות מפתח אחרות כאילו אתם מקדמים כמה אתרים ביחד. כל חלק באתר חייב להיות מקודם על מנת לתפוס כמה שיותר דפים.

לבנות כמה אתרים

כדאי לשקול את האפשרות לבנות כמה אתרים שונים. כל אחד בתחום אחר בתוך העסק שלכם ולקדם אותם בנפרד. 5-6 מילות מפתח לכל אתר. כן, סכומי הקידום כאן יהיו גדולים אבל לא גדולים כמו לקדם כל אתר בנפרד במקום אחר. חברות קידום אתרים ישמחו להציע לכם חבילת קידום הוגנת לכל האתרים ביחד.