איך להגדיל את מספר הכניסות לאתר בפרק זמן קצר

לבעלי אתרים שונים יש מטרות שונות. למשל בעל אתר המספק שירות כלשהו או מוכר סחורה יקרה, יכול לחיות טוב גם אם כמה עשרות אנשים יכנסו לאתרו מידי יום וגם אם רק כמה בודדים יקנו את הסחורה. לעומת זאת בעלי אתרים אחרים, כמו אתרי לוחות למשל, אינן מוכרים סחורה אלא מתבססים על רווח מפרסומות באתר. ללא עשרות אלפי כניסות לאתר מידי יום, יהיה קשה מאוד למצוא מפרסמים. הכמות הסבירה היא בסביבות ה 10-15 אלף כניסות ביום על מנת למשוך מפרסמים. אך איך עושים זאת בפרק זמן קצר? בעזרת תכנית  פרסום ושיווק  בכל תחום אפשרי באינטרנט.

קידום אתרים

אף על פי שקידום האתרים הוא השקעה לטווח ארוך ואת התוצאות ניתן לראות במקרה הטוב אחרי כמה חודשים ובמקרה הפחות טוב אחרי מעל לשנה. חשוב להתחיל עם הקידום כמה שיותר מהר. השקיעו בקידום מילות המפתח העיקריות ולאט לאט תוסיפו עוד ועוד מילים. העלו מאמר איכותי ואינפורמטיבי לאתר לפחות אחת לכמה ימים אם לא אחת ליום, בצעו אופטימיזציה מלאה ובקשו מחברת קידום אתרם שתיקח על עצמה את האחריות המלאה לקידומו של האתר. אם הגולשים מעלים תוכן לאתר בעצמם יש להשגיח על התהליך ולמנוע העלאת תוכן כפול.

PPC

הדרך המהירה יותר והיחידה להגיע עם האתר לדף הראשון בגוגל היא ע”י קידום ממומן בלבד. בצעו חקר מילות מפתח מקיף והשתמשו במילות המפתח היעילות ביותר לקידום. ניתן לעלות אפילו עשרות מילות מפתח. ככל שתקציבו סכום פרסום גדול יותר, כך יהיו לכם יותר כניסות לאתר. מומלץ להקציב בין 2000 ₪ ל 4000 ₪ לצורך קידום ממומן ואפילו יותר. סביר להניח שעיקר התנועה יגיע ממודעות ממומנות.

קניית שטחי פרסום

כדי שמפרסמים יפרסמו אצלכם, אתם צריכים לפרסם אצל אתרים אחרים. קנו שטחי פרסום (באנרים באתרים עם מספר כניסות רב) התמקדו באתרים בהם גלש קהל היעד שלכם ולא סתם אתרים כללים מידי. למשל עם יש לכם פורטל גננים, איך טעם לפרסם באתר המיועד לתיירות, כי גולש המחפש טיסה לתאילנד לא מתעניין בגנן.

 

רשתות חברתית ושיתופי פעולה

הקימו דף עסקי לאתר ברשת החברתית והטמיעו גישה לפייסבוק בתוך האתר עצמו.  בנוסף כדאי לבדוק את האפשרות לקמפיין מודעות ממומנות גם בפייסבוק. יש לדאוג שהדף פעיל ולאסוף כמה שיותר לייקים בדרכים כשרות בלבד. היו רלווטים לגולש. על תפיצו את האתר במקומות לא ראויים ועל תכפו את עצמכם על שיחות שלא קשורות בכלל לנושא שלכם. זה רק יכול להזיק לאתר. בנוסף כדאי לבדוקה שיתופי פעו עם אתרים אחרים ואת שירות ה Affiliates אולם הוא עלול להיות יקר ולא בהכרח משתלם.