5 אפליקציות SEO לאייפד שכל מקדם אתרים חייב להכיר

מאז שהאייפד הושק, הוא הפך לאחד מהמכשירים הניידים החיוניים ביותר לאנשי עסקים. בפגישות רבות ניתן לראות היום אנשים מוצאים את האייפד כדי להתעדכן במה שקורה בבורסה, לקרוא מיילים ועוד.  היתרון הגדול של האייפד טמון בכך שהוא יותר נוח מהלפטופ והאייפון לגלישה באינטרנט. כמו באייפון כך גם באייפד יש לא מעט אפליקציות.  אתר Search Engines Watch ממליץ על חמש אפליקציות חיוניות למקדמי אתרים.

 

 

Quick SEO Site Review App

 

מחיר: חינם

לינק להורדה: https://itunes.apple.com/gb/app/website-seo-analyser/id384402373?mt=8

דרך האפליקציה הזו תוכלו לראות את ה PR , את כל הלינקים הנכנסים ומידע נוסף. ברוב המקרים תבינו שאפשר להסתפק באינפורמציה הבסיסית. בנוסף אפשר להשתמש באפליקציית SiteAnalyser לאייפון העובדת על אותו העיקרון. שם תוכלו לראות את מהירות טעינת האתר, תגיות מאטה וכל שאר המידע שדרוש לכם לפגישה עם הלקוח.

 

גוגל אנליטיקס לאייפד

 

מחיר: חינם לגרסת הלייט

לינק להורדה: https://itunes.apple.com/us/app/analytics-for-ipad/id373676475?mt=8

אפליקציה זו יוצרת גישה מהירת לגוגל אנליטיקס ומאפשרת לבצע סקירת מצב מהירה. אפליקציה זו יעילה במיוחד מכיוון שאפשר להראות בעזרתה ללקוח את הנתונים בצורה נוחה מאוד. הקלקה כפולה על כל נתון תגדיל אותו למסך מלא. גרסת הלייט תראה לכם רק 10 שורות מידע. זה אמור להספיק. את הגרסה המלאה ניתן להוריד תמורת 6.99 $.

 

RavenTools

 

לינק להורדה: https://itunes.apple.com/us/app/raven-tools/id378570397?mt=8

אם יש לכם חשבון ב RavenTools אז בהחלט כדאי לכם להוריד את האפליקציה הזו. היא משלימה בצורה טובה את גוגל אנליטיקס.   היא נוחה מאוד לשימוש כאשר אתם נמצאים בין פגישות ובנסיעות.

 וורדפרס לאייפד

 

 

מחיר: חינם
לינ’ להורדה: https://itunes.apple.com/us/app/wordpress/id335703880?mt=8

אפליקציה זו מאפשרת לכתוב, לאשר תגובות ולעדכן את הבלוג או האתר תוך כדי תנועה. אתם תגלו שהיא אחת האפליקציות היותר חיוניות למקדמי האתרים.

 

VNC

 


מחיר: חינם
לינק להורדה: https://itunes.apple.com/us/app/mocha-vnc-lite/id284984448?mt=8

כל אחד שוכח לפעמים משהו במשרד; קובץ שהכין, סרטון שהוא היה אמור להראות למישהו ועוד. שירות ה VNC   עובד על רקע ה Windows ומאפשר גישה קלה לדסקטופ של המחשב מרחוק. כידוע האייפד לא קורא פלש, דרך ה VNS   תוכלו להיכנס למחשב הביתי או המשרדי ולראות  דרכו  את האתר במקום להוציא עצבים מיותרים.