4 טיפים לקמפיין PPC יעיל

פלטפורמת בניית קמפיין ה PPC   של גוגל היא קלה ופשוטה לניהול. לכן כל אחד יכול להעלות קמפיין לאוויר תוך מספר דקות. קמפיין PPC  הוא פתרון יעיל בעיקר כשאתר כלשהו עדין לא נמצא בדף הראשון בגוגל. גוגל נותנים עדיפות למודעות שמושכות יותר קליקים. לכן צריך לדעת כיצד לבנות את הקמפיין הטוב ביותר והיעיל ביותר לעסק. דיוויד רות’ פרסם באתר Search Engine Land  טיפים לבנייה יעילה של קמפיין PPC.

הרחבת מילות מפתח

העולם נמצא בתהליך של שינויים כל הזמן. לכן תמיד צריך לעקוב אחר השינויים האלה ולהוסיף מידי פעם מילות מפתח חדשות לקמפיין ה PPC. בדקו דרך איזה מילות מפתח נוספות אנשים מגיעים לאתר שלכם ושלבו אותם בקמפיין. כמו כן הוסיפו מילות מפתח המוצעות על ידי מנוע החיפוש כאשר אתם מבצעים חיפוש בתחום. אל תחששו להוסיף שמות של מותגים.

התוכן הוא המלך

אל תכתבו סתם תכנים ואל תעתיקו משפטים מהמתחרים. השקיעו מחשבה רבה בכתיבת התוכן והמידע הספציפי אותו אתם מעוניינים לקדם. התוכן הוא זה שאמור למשוך את הגולש, לכן צריך לבנות את המודעה היעילה והממוקדת ביותר. שנו את התוכן מידי פעם במקרה שאחוז ההקלקות הוא נמוך. כך תראו אילו טקסטים יעילים יותר ואילו פחות.

לתת למקצוענים לעשות את העבודה

אם אתם מרגישים שקמפיין ה PPC שלכם נכשל, תנו את העבודה לחברת הקידום שלכם. נכון, זה יעלה לכם בכמה מאות שקלים לדמי ניהול בחודש, אבל בסופו של דבר, ניהול קמפיין על ידי חברה מנוסה וותיקה, הוא הפתרון הטוב ביותר במצב כזה. חברות הקידום מעסיקות קופירייטרים שיכולים למצוא את הנוסחה המנצחת לקמפיין טוב.

 

לחקור

לאנשים יש נטייה להוסיף ביטויי זנב ארוך לקמפיין. לא תמיד זה מסתבר כפתרון נכון. במקום להוסיף עשרות ביטויים כאלה, הוסיפו ביטויים שיש להם נפח חיפוש גבוה. ניתן לבדוק זאת בקלות בעזרת כלי מילות המפתח של גוגל. אל תריצו קמפיינים בלי להגדיר אותם. בדקו באיזה ימים, שעות ואזורים הקמפיינים עובדים בצורה הטובה ביותר. יכול להיות שקמפיין יעבוד טוב בשעות הבוקר או הצהרים, כמו למשל קמפיין של ארוחות צהריים במסעדה, ואל תריצו אותם בשעות שאין עליהם הקלקות בכלל.