10 עצות כיצד לעודד כניסת גולשים בחינם

לעודד כניסה ותנועת גולשים היא אחת המטלות החשובות ביותר עבור כל מנהל אתר. מעבר לכך, לא ניתן להסתפק בכניסה חד פעמית של גולש ולהרגיש כאילו ניתן  לקטוף את הפירות. לעודד כניסת גולשים לאתר היא משימה מתמשכת שאסור למנהל האתר להפסיק לטפל בה, אם אתם מעוניינים להמשיך לקבל כניסות וגם לשמור על ערכן, להלן 10 עצות ודרכים כיצד לעודד כניסת גולשים בחינם:

1. בצע אופטימיזציה עבור מנועי החיפוש. מנועי החיפוש הם תמיד דרך מעולה לקבל כניסות גולשים חינם. זו הסיבה מדוע אתה צריך לעשות שיעורי בית ולבצע אופטימיזציה עבור האתר שלך על מנת שיעלה היטב בדירוג בחיפוש מילות המפתח שלכם. קידום אתרים היא עדיין הדרך החזקה והיעילה ביותר לעודד כניסת גולשים חינם. קידום אתרים הוא לא כל קשה, תוכלו להיעזר במדריך הבא seo tutorial.

2. עדכן לעיתים קרובות את התוכן באתר שלך. אחד מהצעדים הראשונים שיש לעשות על מנת לעודד כניסת גולשים בחינם לאתר הוא אולי טריוויאלי אך חיוני ביותר והוא עדכון התוכן באתר לעיתים קרובות. במונחים של קידום אתרים “התוכן הוא המלך”, אם התוכן הוא מצוין ומעודכן לעיתים קרובות, לא רק שתבנה לעצמך קהל גולשים נאמן שיחזור לבקר באתר אלא שגם תזכה באהדתם של מנועי החיפוש.

3. תנצל לטובתך את תגיות הרשתות החברתיות. תגיות הרשתות החברתיות הם דרך עוצמתית נוספת לעודד כניסת גולשים בחינם. אם אתה מעוניין ללמוד כיצד לעשות זאת, תעיין במאמר הבא.

4. תשתמש בפרופילים שלך בטוויטר ובפייסבוק. רשתות חברתיות הן דרך מצוינת להשיג תנועת גולשים בחינם לאתר שלך. אם אתה פופולארי ברשתות החברתיות כגון טוויטר ופייסבוק, התנועה שתוכל לקבל משם תוכל בקלות לעלות על התנועה שתקבל מגוגל או מנועי חיפוש אחרים. זה נכון שקשה לבנות קהל גולשים נאמן בטוויטר או בפייסבוק, וגם לוקח זמן רב, אך התוצאה בהחלט שווה.

5. תחליף קישורים עם אתרים אחרים בנישה ששלך. דרך נוספת לקבל תנועת גולשים בחינם היא באמצעות אתרים אחרים. החלפת קישורים עם אתרים העוסקים באותה נישה כמוך היא טובה גם עבור קידום האתר שלך. אם תצליח לשים את הקישור שמוביל לאתר שלך במקום מובחן ובאתר מוביל תוכל לקבל תנועת גולשים רבה לאתר שלך, אלפי קליקים מקישור אחד בודד.  חשוב להיזהר מהחלפת קישורים לאתרים גרועים על מנת לא לקבל קנסות ועונשים.

6. תנצל כל אפשרות לקדם את האתר שלך בחינם. קידום בחינם הוא תמיד מבורך ולכן אל תזניח. ישנן דרכים רבות לקידום האתר שלך בחינם כגון מודעות מסווגות חינם, רישום למדריכים שונים, להיכלל ברישומים שונים ועוד. זה נכון שלא כל הדרכים החינמיות לקידום האתר שלך באמת עובדות, אך אם תבחור את המקומות הנכונים בחוכמה ובקפידה תוכל לקבל טונות של תנועת גולשים בחינם.

7. תיצור מוצר או שירות חינמי. תוכן מניע יותר תנועת גולשים כאשר אתה מציע משהו שימושי ומועיל. ישנם הרבה סוגים של תוכן שימושי שתוכל ליצור ומן הסתם זה ישען על הנישה בה האתר עוסק. תוכל לכתוב מאמרים עם עצות שימושיות, או טיפים קצרים אך הדרך החזקה ביותר לקבל תנועת גולשים בחינם היא ליצור מוצר או שירות חינמי לטובת הגולשים. ברגע שהמוצר או השירות יהפכו לפופולאריים וגולשים יתחילו לפקוד את האתר שלך בקביעות, מרבית הסיכויים שהם יבדקו את שאר דפי האתר.

8. תשתמש בתוכן ויראלי. תוכן ויראלי נקרא כך משום שהוא נפיץ כמו וירוס, כלומר, אם הגולשים נהנים מהתוכן שלך הם פשוט שולחים אותו לכל חבריהם, מפיצים אותו באתרים שונים, מקדמים אותו בחינם בעשרות דרכים שונות, מכאן שהוא מופץ כמו וירוס. התוכן הויראלי מופץ מעצמו ולכן המטלה היחידה שלך היא פשוט ליצור אותו ולעלות אותו בכמה אתרים, לאחר מכן הגולשים יפיצו אותו עבורך. תוכן ויראלי יכול להיות סרט וידאו מדליק או מצגת אך זה גם יכול להיות מאמר ישן וטוב או תמונה.

9. תשתמש בקידום שאינו מקוון. קידום שאינו מקוון נשכח לעיתים קרובות, אך זוהי גם דרך מצוינת לקבל תנועת גולשים בחינם. כן, המתחרים שלך נמצאים בכל מקום והרבה מאוד אנשים גולשים יותר ונמצאים על גבי הרשת יותר מאשר במצב שאינו מקוון אך החיים שלנו עדיין לא עברו לגמרי לרשת. קידום שאינו מקוון יכול להביא לך תנועה רבה של גולשים אם תדע להשתמש בו בחוכמה כגון הדפסת כתובת האתר שלך על כרטיס הביקור שלך, מזכרות או מדבקות הנושאות את מותג החברה שלך. גם מכירת חולצות טי או מוצרים אחרים אשר נושאים את לוגו החברה יכולים להפוך את המותג שלך להרבה יותר פופולארי.

 

10.  תכלול את כתובת ה URL שלך בחתימה האישית. זוהי דרך מצוינת לקבל תנועת גולשים חינם. ישנם פורומים אשר מכילים תנועה של מיליוני גולשים מדי יום,  ואם אתה גולש פופולארי בפורום, אותם מיליוני גולשים יחשפו לחתימה שלך מדי יום.

לקבל תנועת גולשים בחינם היא נושא רחב מדי ובלתי אפשרי למנות את כל הדרכים להשיג אותה. יחד עם זאת, אם תהיה לפחות מודע לדרכים החשובות ביותר (כפי שאוזכרו במאמר זה) ותיישם אותם כנדרש, מובטחת לך הדרך לקבל תנועה של אלפי גולשים בחינם.

 

 

מאמר זה נלקח מאתר: https://www.webconfs.com/how-to-get-traffic-article-30.php