מחוץ לקופסא בתוך הרשת

איך קידום האתר של העסק שלך באינטרנט קשור ליצירתיות, הצלחה וכושר המצאה

קידום אתרים הוא תחום שדורש הרבה יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסא. בשביל להצליח בקידום אתרים אנחנו צריכים מצד אחד לנסות ולצפות מה הגולש מחפש ומה הוא יכתוב בגוגל בשביל למצוא את מה שהוא מחפש. מצד שני בשביל להשאיר את הגולש באתר שלנו אחרי שהוא כבר הגיע אליו אנחנו צריכים לכתוב בצורה יצירתית ומעניינת שתסקרן, תמשוך ותהווה אתגר קל לקורא.

קידום אתרים הוא תחום שדורש כושר המצאה- כושר המצאה בעיקר של ניסוח מקורי ומעניין של משפטים. קידום אתרים טוב יגרום לגולש להישאר באתר ולקרוא את כל מה שיש בו. ברגע שהתוכן של האתר מעניין את הגולשים אז יש יותר סיכוי שהגולש ירצה להפוך ללקוח של העסק שהאתר מפרסם. מספר גדול יותר של לקוחות לעסק שלנו יוסיף לנו לרווחים של העסק.

יצירתיות, מקוריות וחדשנות

בשביל שנצליח בתחום של קידום אתרים אנחנו צריכים להיות אנשים יצירתיים, בעלי שפה עשירה. אנחנו לא צריכים לחדש את השפה או להמציא ביטויים חדשים בתחום של קידום אתרים וכתיבת תוכן לאתרים, להפך כמה שנכיר יותר טוב ביטויי לשון שגורים ונשלוט טוב יותר בשפה המדוברת כך הכתיבה שלנו תהיה איכותית יותר. 

כתיבה איכותית מורכבת משליטה טובה בשפה. שליטה טובה בשפה מאפשרת לנו לתת מקום למקוריות שלנו ככותבים. קידום אתרים דורש מאתנו ככותבים שנהיה מקוריים בצירופים שאנחנו עושים לנושאים מוכרים עם נושאים חדשים ומפתיעים. דוגמא לכך היא שנצליח בתחום קידום אתרים לא אם נכתוב רק את ביטויי המפתח אלא אם נשלב בהם מידע מעניין שיוסיף לידע של הקורא. החדשנות שבתחום קידום אתרים איננה נמצאת בשפה או בצורת הכתיבה אלא בסגנון ובהקשר של מה שנכתוב.

לסגנן את ההצלחה- רושם ראשוני מעל דפי הרשת- איך סגנון כתיבה ייחודי יקדם לנו את האתר

ברשת נמצאים אין ספור אתרים על כל הנושאים שאפשר לדמיין. כאשר גולש מגיע לאתר שלנו אנחנו צריכים לעניין אותו כבר ברושם הראשוני כך שיבחר בנו כאתר שהוא ייכנס ויגלוש בו. כמו שאנחנו צריכים להרשים בדייט הראשון כך אנחנו צריכים להרשים את הגולש במבט ראשון. חשוב שסגנון הכתיבה שלנו יהיה ברור וקריא. 

עם סגנון הכתיבה שלנו יהיה שגרתי אך עם זאת בעל אופי ייחודי הגולש יקבל רושם ראשוני טוב על העסק שלנו. סגנון שגרתי אך ייחודי משדר לגולש שאנחנו עסק רציני שיודע לספק לו את השירות אבל שנעשה זאת בדרך טובה יותר מעסקים אחרים כי יש לנו ייחוד. בסופו של דבר המטרה של קידום אתרים היא לקדם את העסק שלנו.

בשביל לקדם את העסק שלנו אנחנו צריכים להשקיע ולעצב את האתר שלנו כך שימשוך אליו כמה שיותר גולשים.