יתרונות המדיה החברתית

כל בעל עסק יודע שהוא לא ישרוד לאורך זמן ללא אתר אינטרנט. כל בעל עסק יודע שאתר אינטרנט לא מקודם, הוא אתר חסר תועלת. לכן בעלי אתרים רבים משתמשים בשירותיהם של חברות SEO. אם חברת הקידום ששכרתם הצליחה להביא אתכם לדף הראשון בגוגל, המשימה עדין לא הושלמה. אם לאתר שלכם אין תשתית במדיה החברתית, אתם מפסידים לקוחות רבים. אתם מפסידים לקוחות שיכולים להיתקל באתר שלכם במקרה ואת כל אותם האנשים שלא משתמשים בגוגל.

 

פרסום  במדיה חברתית

לכן חשוב לדאוג שחברת ה SEO  שמקדמת אתכם תשתמש גם במדיה החברתית לקידום האתר. קיימות אסטרטגיות שיווק רבות באמצעות המדיה החברתית היוצרות קמפיין מוצלח. למעשה קמפיין טוב במדיה החברתי יכול לתת לכם הכרה גדולה יותר מאשר קמפיין PPC   ותהליך האופטימיזציה למנועי חיפוש.

חיזוק המותג ותדמית העסק

אמצעי המדיה החברתית ידועים ביכולתם לקדם ולפרסם עסקים בצורה יעילה ברחבי הרשת. עסקים יכולים להשתמש במגוון רשתות חברתיות כמו פייסבוק וטוויטר כדי לתחזק את מותג ותדמית החברה ברשת. בעזרת בלוג, בעלי חברות יכולות לבסס את עצמם כמומחים בתחומם. הבלוג מתפקד כדף הבית החברתי של העסק וממנו אפשר להפנות אנשים לרשתות חברתיות, אתר העסק ואתרים אחרים בהן מוצג תוכן על החברה ומוצריה.  חשוב להשתמש במגוון אמצעי מדיה כמו  Youtube, לינקדאין, מייספייס ולהוציא מכל אחד מהם לינקים לאתר ממקורות שונים.

השגת לקוחות חדשים

ההבדל בין פרסום במדיה החברתית ל SEO טמון בכך שמדיה חברתית מובילה לגילוי מוצרי החברה. מיליוני אנשים מחפשים מידי יום בגוגל. אבל אם הם לא מכירים את מוצרי החברה שלכם הם לעולם לא יגלו אתכם. בלוגים ופלטפורמות אחרות של מדיה חברתית מכילות אופציות הפצה כמו RSS , ואופציות Share או Like המפיצות את התכנים בפייסבוק. כמו כן אפשר להשתמש ב 1+ כדי להפיץ את התכנים ב גוגל+.

SEO   ו SMM  במקום אחד

רוב חברות ה SEO  מספקות שירותי פרסום במדיה החברתית ((SMM. כמו כך יש חברות שמתעסקות אך ורק בפרסום דרך המדיה החברתית. אם כבר אתם עובדים עם חברת SEO, אין טעם לקחת חברה נוספת. חברות ה SEO  יפתחו לכם דפים עסקיים בכל הרשתות הגדולות וגם ברשתות הפחות חשובות. הם יבנו לכם בלוג המותאם במיוחד לעסק שלכם ויעדכנו אותו בתוכן רלוונטי באופן יומיומי או כמה פעמים בשבוע.