כשמדובר בקידום אתרים מקומי, לקידום בסלולר יש חשיבות רבה מכיוון שאנשים רבים מחפשים דרך הטלפונים הסלולאריים כשהם נמצאים במקום. לכן חשוב שהעסק יהיה על המפה. תרתי משמע, חשוב מאוד שהוא יופיע במפות גוגל. בין אם אתם בעלי עסק או לקוחות אשר מחפשים עסק כלשהו, כדאי לכם להוריד את מפות גוגל החדשות מחנות האפליקציות. לא מזמן גוגל פרסמו בבלוג שלהם טיפים לשימוש במפות גוגל החדשות.

החליקו כדי לראות עוד

מה שנראה במסך הראשי של המפה הוא לא כל המידע אותו ניתן לראות על המפה והאזור. לפעמים מידע חיוני ואפקטיבי נמצא במרחק החלקה ימינה או שמאלה. בין אם אתם מחפשים אחרי תוצאות חיפוש הוא הוראות הגעה, בדקות את האופציות הנוספות על מנת לקבל תשובות ועזרה בהכוונה. לא תאמינו כמה יכול לעזור המידע הנוסף במפות. הוא יכול לקצר לכם תהליכים ולסייע לכם להגיע למחוז חפצכם מוקדם יותר.

למקם סיכה

על ידי לחיצה והחזקת האצבע במיקום כלשהו על המפה, ניתן למקם בו סיכה.  כך תוכלו לסמן מקום מסוים כדי שתוכלו לחזור אליו בעתיד במקרה ואתם רוצים לבדוק כמה מקומות לאורך כל היום. עם הופעת הסיכה תקבלו נתונים על המקום כמו כתובת. הסיכה תעזור לכם לעשות שייר למקום למקרה שאתם רוצים להזמין לשם עוד אנשים, או פשוט להראות ללקוחות היכן נמצא העסק שלכם.

Google Street View

דרך מפות גוגל אפשר לראות את המקום כפי שהוא באמת נראה דרך Street View. כך, כאשר תגיעו פיזית למקום, לא תתבלבלו היכן לפנות ולאיזה בניין להיכנס כי אתם כבר תראו את האזור מבעוד מועד לא דרך המפה החד ממדית, אלא באמת ומרחוק. זה יחסוך לכם זמן הגעה לפגישות וימנע מכם לאחר. כך תוכלו לאתר חניה מבלי לחפש אותה כשתגיעו לשם.

אתר מותאם לטלפונים סלולאריים

הטיפ הבא לא קשור למפות גוגל החדשות, אלא לצעד הבא. כדי לספק לגולש את החוויה המקסימאלית. עליכם להתאים את האתר שלכם לגוגל. אם הוא ימצא את בית העסק על המפה וירצה לבדוק אחר כך את האתר, ספקו לו אתר נוח לגלישה ומותאם לסלולר.  אף גולש לא יתאמץ לחפור  באתר קטן ולא מותאם.