הקושי בבחירת מילות מפתח

הבחירה החכמה במילות מפתח נכונות שעליהם תבסס את האופטימיזציה של האתר שלך היא הצעד החיוני הראשון להבטחת הצלחת קמפיין קידום האתר שלך. אם תיכשל בשלב הראשוני הזה, הדרך קדימה תהיה קשה יותר, וככל הנראה אתה תבזבז משאבים, כסף וזמן לשווא. יש מספר דרכים לקבוע עבור אילו מילות מפתח יש לבצע אופטימיזציה לצורך קידום האתר שלך, ולרוב הרשימה הסופית של מילות המפתח תתבצע לאחר ניתוח זהיר של מה אוכלוסיית הגולשים המקוונת מחפשת, באילו מילות מפתח משתמשים המתחרים שלך ומעל הכול, מהן מילות המפתח שאתה מרגיש שיתארו על הצד הטוב ביותר את יתרונות וחוזקות האתר שלך. כל מה שצוין לעיל הוא מצוין ובוודאי זו הדרך שיש ללכת על פיה, אך אם אתה מעוניין להגדיל את סיכוי ההצלחה שלך, מחקר נוסף הוא אף פעם לא יותר מדי, במיוחד כאשר תוצאותיו יחסכו לך הרבה מאוד משאבים יקרים.

החיפוש האולטימטיבי עבור מילות המפתח האידיאליות

לאחר שערכת רשימה ארוכה ומפורטת של כל מילות המפתח הרווחיות אשר עשרות אלפי גולשים חיפשו אחריהם מדי יום, אל תמהר. נהדר שבחרת מילות מפתח פופולאריות אך זה יהיה עוד יותר מוצלח אם בחרת במילות מפתח המדורגות גבוה והן ברות השגה במאמץ סביר. אם יש לך מתחרים רבים עבור אותן מילות מפתח שבחרת, רוב הסיכויים שלא משנה כמה תתאמץ ותנסה, ככל הנראה לא תוכל לעקוף אותם ולמקם את האתר שלך בין עשר התוצאות הראשונות. וכפי שכל מקדם אתרים יודע, אם לא תוכל להתמקם בעמוד הראשון (או בעמוד השני ובמקרה הכי גרוע, בעמוד השלישי) באמצעות הקידום האורגני, כדאי לך לחשוב שוב האם הרווח הפוטנציאלי מביצוע אופטימיזציה למילות המפתח הפופולאריות שבחרת, שוות את המאמץ. זה נכון שלפעמים אתרים שממוקמים במקום ה50 בתוצאות החיפוש מקבלים תנועת גולשים סבירה ממנועי החיפוש, אך מה שבטוח שאתה לא יכול לסמוך על כך. ובכלל, גם אם תגיע איכשהו לפסגה, יש לך מושג כיצד מה צריך לעשות בכדי לשמור על התוצאות הטובות?

ייאוש היא הרגשה לגיטימית לגבי אותן מילות מפתח רווחיות שכבר תפוסות חזק, אך מוקדם מדי בכדי לוותר. לעיתים מילות מפתח פחות פופולאריות יכולות להיות רווחיות בדיוק כמו הפופולאריות, ויתרונן הגדול הוא בכך שיש עליהן פחות תחרות. על מנת לבצע זאת, עליך להעריך כמה קשה יהיה להתברג בדירוג הגבוה עבור מילת מפתח מסוימת.

כיצד בודקים

הדרך הטובה ביותר להעריך כמה קשה יהיה להתברג גבוה בדירוג בשימוש מילת מפתח ספציפית היא באמצעות שימוש בכלים מתאימים. אם תחפש ברשת תוכל לגלות מספר כלים לאיתור מילות מפתח קשות, בחר כמה מהם לדוגמא: Cached’s Keyword Difficulty Tool או Seomoz’s Keyword Difficulty Tool , ותתחילו לנתח. הרעיון מאחורי בחירת מס’ כלי עבודה הוא ניתוח תוצאות שונה של כל אחד מהם ואז תוכל לקבל מידע מקיף יותר לגבי מילת המפתח שבחרת. אולי תרצה גם לבדוק מס’ מילות מפתח או ביטויי מפתח, תופתע לגלות כמה ההערכה היא שונה עבור מילות מפתח דומות. מומלץ לסמן ולתייג חלק מהכלים שהשתמשת בהן לשימוש עתידי. לאחר שהתחלת בביצוע אופטימיזציה לאתר שלך באמצעות מילות המפתח שבחרת, אחת לתקופה ערוך בדיקה מחדש לגבי הקושי של מילות המפתח שבחרת, שכן לעיתים דירוגם משתנה ושווה לעיתים להתאמץ ולערוך שינויים על מנת לשמור על מעמדך בדירוג.

 

מאמר זה נלקח מאתר:
https://www.webconfs.com/keyword-difficulty-article-20.php