בחירת חברה לקידום אתרים

 להבטיח עליה ולא מקום ראשון

יש חברות רבות של קידום אתרים שמבטיחות שתוך זמן קצר האתר שלכם כבר יהיה במקום הראשון. חשוב מאד לבדוק הבטחה זאת לעומק – עבור אילו מילות מפתח הוא יגיע למקום הראשון? מה מוגדר בתור “זמן קצר”? האם יש להם דוגמאות לאתרים שאיתם הם עבדו שאכן הגיעו למקום הראשון? אתם צריכים לשאול את עצמכם שאלות אלו, משום שמקום ראשון בגוגל הוא מקום שאליו מגיעים לאחר זמן רב מאד, אם בכלל.

 

חפשו מצד אחד חברה שמבטיחה עליה בתוצאות החיפוש, אך לא כזו שתמיד תבטיח לכם את המקום הראשון, ויהי מה. כל מומחה בתחום של קידום אתרים, יוכל להסביר לכם מה פוטנציאל העלייה של האתר שלכם, בהתבסס על התחרות הנוכחית שקיימת, המדיניות הנוכחית של גוגל, טרנדים שסוחפים את הגולשים וכיו”ב.

אגב, אנשים רבים מתלבטים איזו חברת קידום אתרים כדאי להם לבחור, מבחינת סדר הגודל שלה. מצד אחד עומדות חברות ענק שמעסיקות עשרות עובדים, ומהצד השני עסקים קטנים הכוללים מנהל ועוזר. כמו בהרבה מקרים בחיים – בחרו חברה שמשדרת אמינות, חברת קידום אתרים שמצד אחד תוכל לתת יחס אישי והולם לאתר שלכם, ומהצד השני מעסיקה מספר אנשי מקצוע בתחום – כך שהתוצרים גם מתקבלים במהירות, וברמה גבוהה כמובן. רצוי כמובן לברר אצל לקוחות אחרים וממליצים כדי לקבל תמונה מלאה על התנהלות החברה והשירות שלה ללקוחות.

 

הבטחה ללו”ז ספציפי

בבואכם ליצור קשר עם חברת קידום אתרים, שימו לב האם היא מתחייבת ללוח זמנים מסוים. ברגע שחברה מתחייבת ללוח זמנים – הדבר מעיד על חוסר רצינות . גם פה חשוב שהציפיות בתחום של קידום אתרים יהיו ריאליות. משפט כמו “אני אקדם 90% מביטויי המפתח שלך ותוך חודש תגיע למקום הראשון” – הוא משפט לא אמין. קידום אתרים הוא תהליך ארוך ומורכב, וככזה דורש סבלנות ממך, הלקוח. בסוף התוצאות לא מאחרות לבוא.