איך להתעדכן בכל מה שקורה בקידום אתרים

כשמקדמים אתר, בין אם אתם מקדמים את אתרכם בעצמכם  או עבור לקוח, אחד הדברים החשובים ביותר הוא להיות תמיד עם האצבע על הדופק. תמיד להתעדכן במה שקורה בתחום. אחרת, במקרה ואלגוריתם חדש יצא, תמצאו את עצמכם מקדמים בצורה שגויה. בעקבות זאת צריך תמיד להיות מחוברים לעורקי המידע. מה גם שחשוב לקבל טיפים ממומחים בעלי שם עולמי בתחום ולעקוב אחרי ההמלצות של אנשי גוגל. לפניכם רשימת מקורות חשובים למידע על קידום אתרים.

הבלוג של גוגל

את החדשות רצוי תמיד לשמוע ממקור ראשון. כשגוגל מבצעים שינוי או עדכון אלגוריתמים הם יפרסמו את זה בבלוג ורק אחר כל כך שאר האתרים יצטטו אותם.  בבלוג תוכלו למצוא מגוון נושאים הקשורים לגוגל בכלל ולקידום אתרים בפרט. רצוי להציץ בבלוג אחת ליום על מנת להישאר מעודכנים. לפעמים גוגל מכריזים על שינוי עתידי ואז תוכלו להכין את השטח מבעוד מועד.

ערוץ  Webmasters YouTubeביוטיוב

אם הבלוג של גוגל הוא מקור המידע הראשוני אז ערוץ מנהלי האתרים ביוטיוב הוא מקור הפרשנות. לפעמים אנשים נוטים להבין דברים באופן חלקי או לא להבין את הדברים בצורה הנכונה. הכוכב הראשי של הערוץ הוא מאט כץ, ראש חטיבת הספאם בגוגל. בערוץ הוא מפרסם מאות תשובות לסרטונים שנשלחו ע”י הגולשים. כמעט כל מה שמקדם אתר צריך לדעת, נמצא בערוץ והוא מתעדכן לעיתים קרובות.

searchengineland.com

זהו אחד האתרים/בלוגים הטובים ביותר לקידום. למעשה כל מה שאתם צריכים לדעת על קידום נמצא שם. מומחים מפרסמים של עצות, המלצות וטיפים על בסיס יומיומי. ניתן למצוא גם פרשנויות ואסכולות שונות לקידום אתרים. כדאי מאוד לקרוא לפחות מאמר אחד ביום. האתר הזה יכול ללמד אתכם חומרים של קורסים שלמים בכל מה שקשור לקידום, תוכן, אופטימיזציה לאתרים, עבודה עם אדוורדס ועוד.

seomoz.org

בתוך האתר תוכלו למצוא את אחד הבלוגים המובילים בתחום קידום האתרים. שימו לב בעיקר ל Whiteboard Friday, סדרת סרטוני ההדרכה אשר מתפרסמת אחת לשבוע. כי אם אין לכם את הכח לקרוא מאמרים ארוכים ומיגעים על קידום אתרים, יהיה לכם הרבה יותר נוח לצפות בסרטון הדרכה. הסרטונים מאוד יעילים. אפשר למצוא בהם משמעות גדולה, וכמו באתרי קידום אחרים, טיפים המלצות ופרשנויות על פרסומים של גוגל.