איך להשיג יותר לקוחות בעזרת SEO

אף על פי שאנו נמצאים עמוק בתוך עידן המידע, לא כל בעלי העסקים טורחים לפתוח אתר אינטרנט. לא כל בעלי האתרים מבינים את חשיבות קידום האתרים, כך שבמקרים רבים לאתר איך כל ערך מעבר להיותו כרטיס ביקור. במקרים רבים בעלי עסקים מעדיפים לבזבז את תקציב הפרסום על קמפיינים ברדיו, באינטרנט ובטלוויזיה במקום להשקיע בקידום האתר. אם יש לכם עסק קטן, ותשכרו מקדם אתרים טוב, אתם תגלו שרוב הפניות שלהם יבואו מלקוחות שמצאו את האתר שלכם בגוגל. כך שבסופו של דבר תוכלו לנתב את רוב תקציב הפרסום לעבודת ה SEO.

 

מדוע ה SEO חשוב כל כך?

SEO זה אופטימיזציה למנועי חיפוש. כולם משתמשים במנועי חיפוש ובעיקר בגוגל. אנשים מחפשים בגוגל דברים ספציפיים, אז כאשר הם מחפשים הם כבר מעוניינים במוצר או השירות שלכם. רוב האנשים נוהגים להקליק רק על התוצאות הראשונות. אז כדי להגיע ללקוחות, אתם חייבים להיות כמה שיותר גבוהה במנוע החיפוש, אחרת אתם תהיו קבורים מתחת לאתרים האחרים. לכן SEO הוא כל-כך חשוב.

מילות מפתח

ללקוחות רבים של חברות לקידום אתרים יש עסקים קטנים. ניקח לדוגמא עסק של רופא שיניים בתל-אביב. הדבר הראשון אותו צריך לעשות הוא לברר מהן מילות המפתח הנכונות ולהחליט באיזה מהם להשתמש. הינה כמה אפשרויות: רופא שיניים בתל-ביב, רופא שיניים במרכז, מרפאת שיניים בתל-ביב ועוד. ניקח לדוגמא את המילים רופא שיניים בתל-אביב. אפשר לבדוק כמה אנשים מחפשים לפי מילה זו בכלי מילות המפתח של גוגל. שם תוכלו לדעת כמה אנשים משתמשים במילות המפתח האלה מידי חודש וכמה מה מבצעים את החיפוש מאזור העסק. כל תוצאה תביא לכם מאות עד אלפי חיפושים בתחום רפואת שיניים, כך שתוכלו לבחור במילות המפתח הפופולאריות ביותר ולעבוד איתן.

להפוך מבקר ללקוח

כאמור רוב האנשים מקישים על התוצאות הראשונות, וליתר דיוק על שלושת התוצאות הראשונות כך שאתם יכולים לצפות ששליש מהמחשפים יכנסו לאתר שלכם. תכפילו את התוצאות בשאר מילות המפתח ויש לכם תנועה טובה לאתר. וזאת לא סתם תנועה כי אלו הם אנשים שמחפשים משהו ממוקד. הם מחפשים אתכם. אז איך הופכים מבקרים באתר ללקוחות? תלוי איך האתר שלכם נראה, אם מספר הטלפון של העסק מופיע בבירור והאם המזכירה שלכם נחמדה כשהיא עונה לשיחות.