5 טיפים ממומחים לקידום אתרים

לא משנה באיזה תחום אתם עוסקים, הדבר החשוב ביותר הוא תמיד ללמוד על מנת להתפתח. תחום קידום האתרים הוא חדש יחסית, אך אין זה אומר שאין  בו מומחים גדולים. בין אם אתם מקדמים את האתר שלכם בעצמכם, או ששכרתם חברה לקידום אתרים, תמיד כדאי לדעת עוד  כדי להבין מה נכון לעשות ומה לא. באתר SEOMOZ   פרסמו כמה טיפים מהמומחים הגדולים בתחום.

לחפש מידע ברשת

90% מכל מה שצריך לדעת על קידום אתר נימצא באינטרנט ובספרים. אפשר ללמוד הכל לבד ואת 10 האחוזים הנותרים להשיג באמצעות קשרים. לאחד שתלמדו הכל, תמשיכו לפתח את השיטות ולמצוא רעיונות יעילים משלכם לקידום האתר.

 דני דובר – LifeListed.com

ללמוד תוך כדי התנסות

אל תלמדו רק מקריאת מאמרים ברשת. תיישמו את מה שאתם קוראים ותיראו בעצמכם מה מתאים לכם יותר ומה מתאים לכן פחות. כדאי לפתוח אתר או בלוג ניסויים ולראות האם השיטות עובדות או לא.

  ג’ף קיניון – SEO for Distilled

שקיפות

תפעלו בצורה שקופה וכנה  גם מול הלקוחות שלכם וגם מול מנועי החיפוש. אל תיקחו עבודה שאין לכם מושג אין לבצע אותה. זכרו שבקידום אתרים מה שיכול לעבוד באתר אחד, עלול שלא לעבוד באתר אחר. לכן יש להתאים את העבודה לכל אתר בנפרד ולא לפעול בצורה שבלונית לקידום כל האתרים.

 ג’יל וולן-     CEO CEO of High Rankings

 

תשיגו חברים

אם אתם חדשים בתחום, כדאי לכם להשיג חברים בתעשיית קידום האתרים על מנת שתוכלו ללמוד מהם כיצד לעבוד. תתייחסו ברצינות לכל דבר. אם אתם רואים אתר בעל דירוג גבוה, חקרו את הנושא ובדקו מדוע הוא מקבל נראות כה טובה במנועי החיפוש. לימוד ממקרים אחרים. במקרים רבים זה יעיל יותר מסתם לקרוא חומר ברשת.

 ג’ון דוהרטי – SEO Consultant at Distilled

 

לא לחפש אחר הדרך הקלה

עבדו הרבה ועבדו קשה. חשוב מאוד להיות סבלניים. הרבה מאוד אנשים מתייאשים כאשר התוצאות לא מגיעות מהר. אל תחפשו אחר דרכים קלות לקידום האתר. האמת היא שאין דרכים קלות. צריך להתייחס לתחום ברצינות גדולה. לקרוא בלוגים באופן קבוע ותמיד ללמוד ולבצע ניסויים.

 

 אן סמארטי – Owner of MyBlogGuest .