עיצוב אתרים

כשאנו מדברים על עיצוב אתרים אנו מדברים על היכולת שלנו כמומחים , לפתות את הגולש, לגרום לו להישאר ככל שניתן באתר ולהוביל אותו אל נקודת המכירה או ביצוע פנייה לחלופין.

עיצוב האתר שלך כבעל עסק ישפיע על כל גולש מזדמן באתר ויהפוך אותו ללקוח פוטנציאלי .ובדיוק בשביל זה אנו מציעים לך אתר מעוצב נקי ומסודר שמעניק אווירה שלווה ונעימה עם עיצוב שהושקעה בו מחשבה ” מחוץ לקופסא “. האם האתר שלך אמור לרגש את הגולש ? האם הוא אמור להעביר מידע רב ? האם האתר שלך אמור להוביל לסל קניות? אולי למילוי סקר ? אולי אתה בסך הכל רוצה שלקוחות יפנו אלייך לגבי שירות שאתה מציע?  לא משנה מה המטרה שלך , אנו נעזור לך להגיע אל כל מטרה שתבחר בדרך הפשוטה ביותר .

יש לנו אינטרס משותף אתה תשיג את המטרה שלך ואנו נדאג שתהיה שבע רצון .

כשמדובר בעבודה מקצועית – אתה יכול להיות סמוך ובטוח שיש מאחוריך נסיון רב והכרות מעמיקה עם הרגלי גלישה של לקוחות ונתונים סטטיסטיים רבים  שכל מטרתם להגדיל את סיכויי ההצלחה שלך.

אנו דוגלים בייחודיות מקצועיות ומקוריות ולשם כך מעסיקים את מיטב המומחים בתחום עיצוב אתרים עם למעלה מ- 10 שנות ניסיון בתחום ועבודה עם מספר בעלי עסקים מוכרים ומובילים . מיטב המומחים שלנו שמים דגש על חווית הגלישה ומקדישים זמן לתכנון המסך והתאמתו לדרישות הלקוח תוך כדי הצמדות לכללים מנחים ויסודיים בעולם עיצובים האתרים. כל עיצוב מותאם למטרת העסק ולתדמית אותה הוא מעוניין להעביר ללקוח .

הניסיון עושה את ההבדל , אנו נבין את העולם שלכם ויחד נגבש עיצוב מקורי וייחודי עבורכם . בנוסף נעניק לכם את הטיפים הדרושים להצלחה בעזרת עיצוב האתר. האתר מייצג אתכם מול הלקוחות שלכם ואנו מיוצגים על ידכם מול הלקוחות שלנו באתר, ולכן נעשה את המקסימום על מנת לעצב את האתר בעיצוב האיכותי והנוח ביותר.

אנו מעצבים את כל סוגי האתרים הקיימים דפי נחיתה , אתרי תדמית , חנויות אינטרנט, עיצוב אתרים בפייסבוק , ועוד… הסוד להפיכת כל גולש ללקוח פוטנציאלי קיים בעיצוב של האתר , צבעי האתר , סגנון האתר ובעיקר אתר ידידותי למשתמש . אנו מקדישים חשיבות רבה עבור ידידותית האתר למשתמש על מנת לגרום לגולש להשיג את מבוקשו בקלות ולגרום לו לחזור אל האתר בעתיד. לכן על מנת לספק לגולש ממשק שמתאים לצרכיו וניתן להגיע דרכו לכל מטרה בקלות אנו משלבים עיצוב אתרים עם מערכת ניהול תוכן קלה לתפעול כולל הדרכה צמודה.

מלבד העובדה שמטרת האתר היא למשוך את העין עליו להיות מקודם , על מנת שאתה כבעל עסק או כלקוח פרטי תוכל להשיג את המטרה שלך. אנו מעניקים משקל רב עבור קידום האתר ומעצבים את האתר בעיצוב מתאים לקידום ומינוף העסק שלך . אנו מעניקים לכם את כל הכלים שאתר לעסק אמור להכיל במסע שלו להצלחה ברשת: עיצוב אתרים עם ממשק קל ונוח , עיצוב שמותאם לצרכי קידום האתר ומבטאים בדיוק את מטרת העסק והחזון שלו .

בין לקוחותינו הרבים נמנים לקוחות פרטיים, עסקים, כמו וכן שותפים עסקיים כגון בתי תוכנה , מתכנתים, משרדי פרסום ועוד אשר הבינו כי משימה של עיצוב איכותי נותנים למומחים. אנו דוגלים במתן שירות איכותי ואמין ללקוחותינו ומתחייבים לשביעות רצון לקוח ואף משתפים אותו בתהליך קבלת ההחלטות בעיצוב האתר. אנו מציעים לכם איכות ומחיר אטרקטיבי בכל עסקה.  יש שיגידו שעל איכות יש לשלם ביוקר ואנו נשמח להוכיח לכם אחרת  , איכות ומחיר אטרקטיבי יכולים להשתלב יחד .

להלן מספר דוגמאות לעיצובים שתוכלו להתרשם מהם :