מאמרי קידום

כדי להצליח בכתיבת מאמרי קידום יש לנקוט בכמה פעולות שעשויות להציף את המאמר שלך למעלה במנועי החיפוש, ובכך להגביר את כניסת הגולשים לאתר שלך, ומשם הדרך למכירה כבר קצרה הרבה יותר.
למנועי החיפוש ככלי התנהגות משלהם שיש להכירם לפני שניגשים לכתוב מאמרי קידום. מאמר קידום טוב תלוי בכותב מוכשר, אך עליו להיות ער ולעבוד עפ”י הכללים הבאים:

1. יש להכין סוללה של מילות מפתח. למשל: ביטויים כמו “שטיחים פרסיים” וגם מילים בודדות כמו “שטיחון”. מילים אלה הם חומר הגלם שלכם לכתיבת המאמר.

2. יש להקפיד לשבץ את מילות המפתח בכל המקומות האסטרטגיים של המאמר: בכותרת, בכותרות המשנה, במשפט הראשון או השני של המאמר וכן בפסקת הסגיר של המאמר. ניתן ורצוי לטפטף את מילות המפתח גם לאורכו באופן זורם ולא עמוס מידי.

3. בשימוש במילות המפתח אין לעבור את ה-1% מסך המאמר כולו. אחרת יזוהו המילים בגוגל כ”ספאם”.

4. יש לעשות שימוש משתנה במילות המפתח לאורך המאמר כולו.

5. יש לעשות וריאציות על מילות המפתח ולא להשתמש בתבנית אחת. למשל: אם מילת החיפוש היא שטיחים אז – שטיחים פרסיים, שטיחים בעבודת יד, שטיחים מקיר לקיר וכדומה. כל וריאציה מגדילה את טווח החיפוש במנוע.

6. כדאי לא להשתמש במילות מפתח שגורות וכלליות. יש למצוא מילים עם היקף חיפוש קטן יותר שייתן לכם סיכוי להיות ראשון בנישה. בקיצור, עדיף להיות ראש לשועלים מאשר זנב לאריות.

7. רצוי לכתוב את מילת הפתח בכותרת המאמר. היא מבטיחה לגבי התוכן וההתמקדות בהמשך.

8. כל כתיבת מאמר היא גם דלת חדשה למאמר דומה באותו נושא. תוך כדי הכתיבה השאירו לכם את הדלת פתוחה ורכזו את הרעיונות והמילים החדשות לקראת כתיבת המאמר הבא.

והכי חשוב: כתיבת מאמרי קידום איננה פעולה מכנית של שילוב מילות מפתח בגוף המאמר ובכותרותיו. לשם כך היינו נעזרים במחשב ולא בכותב בשר ודם. על מאמר הקידום לזרום כמו טקסט מעולה באופן טבעי ומרשים. עליו לשכנע את הקורא בנכונות העובדות והעצות המוגשות לו במאמר, וכן להעיד על אמינות, יושרה ומקצועיות.

מאמרי קידום באים לענות על צורך קיים ורבים מנסים כוחם בכך. כשרון כתיבה ויכולת ביצוע ועמידה בלוחות זמנים קצרים נחוצים כדי להצליח בכתיבה מסוג זה.