כמה מרוויח מקדם אתרים בחו”ל

במאמר הזה אני אראה לכם כמה כסף מרוויחים מקידום אתרים אורגני ו/או ממומן במדינת ישראל ובחוץ לארץ, על מנת שאתם תוכלו לדעת מהם המשכורות בארץ ובחו”ל, המחירים בין הארץ לבין חו”ל בתמחור העבודה שונים באופן מהותי, הסיבה לכך היא שכמות העבודה שנדרשת כדי לקדם אתר בחו”ל היא רבה עד מאוד, הסיבה לכך היא גם כמות מתחרים של עשרות אלפים, וגם כמות תוכן עצומה, וזאת לאור העובדה שכמות האוכלוסייה בחו”ל היא הרבה יותר גדולה מ- 6 מיליון איש.

שכר מקדמי אתרים וכותבי תוכן בחו”ל

• מנכ”ל/סמנכ”ל/מנהל שיווק בתחום SEO בחו”ל מרוויח כ- 150,000- 450,000$ בממוצע, המחיר משתנה בין רמת הפרויקטים וגודל חברת הקידום אתרים שמציעה את השירות.

 

• מנהל פרויקטים SEO בעל צוות מקדמי אתרים גדול בחו”ל מרוויח רווח שנתי משוער בין 85,000$ – 200,000$ בממוצע, מנהל פרויקטים הוא אדם האחראי על צוות של מקדמי אתרים, ממש כמו סוג של אחראי משמרת.

 

• מנהל פרויקטים SEO בעל צוות מקדמי אתרים קטן בחו”ל מרוויח רווח שנתי משוער בין 60,000$ – 120,000$ בממוצע, מנהל הפרויקטים לרוב ינהל צוות מאוד קטן של מקדמי אתרים.

 

• מנהל קמפיינים קידום ממומן  PPC מרוויח 60,000$ – 110,000$ בממוצע, המנהל אחראי על ניהול קמפיינים, ותכנון מקיף של קמפיינים בקידום ממומן בגוגל ו/או ממומן אחר.

 

• מקדם אתרים SEO מקצועי שהתפקיד כולל: בניית קישורים וכתיבת מאמרים, וכדומה מרוויח רווח שנתי משוער בין 55,000$ עד 95,000$ בממוצע, התפקיד כולל ביצוע אופטימיזציה, כתיבה, בניית קישורים, טעינות מאמרים, ניהול בלוגים, ועוד כהנה וכהנה ממטלות הקידום.

 

• כותב תוכן בחו”ל מרוויח בשנה סכום של בין 45,000$ – 85,000$ בממוצע לשנה, על הכותב תוכן יוטל האחריות, לכתיבת מאמרים לאתרי מאמרים, קופירייטינג, כתיבת ניוזלטר ועוד.

 

מאת :

 

ברק ברקאי כתיבת תוכן לאתרים

 

מקור המאמר :

 

https://www.seomoz.org/blog/seo-salaries-how-much-should-you-make