איך לבנות אתר תדמית נכון

איך לבנות אתר תדמית נכון

איך לבנות אתר תדמית נכון – כיום כמעט לכל בית עסק יש אתר תדמית, המייצג אותו בצורה מכובדת ומקצועית ברשת האינטרנט, שהפכה לאחד מכלי השיווק המרכזיים ביותר בעולם העסקים של היום. אתרי תדמית אינם מאפיינים רק חברות וארגונים גדולים. גם בעלי עסקים קטנים ובינוניים, פונים אל חברות בניית אתרים על מנת שיבנו עבורם אתר תדמיתי, שיקדם את העסק שלהם ברמה חסרת תקדים. בניית אתרים, במיוחד אתרי תדמית, חייבת להיעשות תוך תכנון מוקפד ובמקצועיות רבה. לפניכם מספר טיפים לבניית אתרי תדמית, שייצגו אתכם בצורה הכי טובה שאפשר ברשת.

 

בניית אתרי תדמית – למה חשוב להתייחס?

 

• אחד הדברים אליו חשוב מאוד להתייחס בעת בניית אתרים תדמיתיים הוא דף הבית – חשוב כי דף הבית יהיה אטרקטיבי ומזמין, יספק מידע אמין, מקצועי ותמציתי, לא יכיל פרסומות מיותרות, יתעדכן ויהיה רלוונטי כל הזמן. בדרך זו תצרו רושם של אתר פעיל ורציני.

• בניית אתרים תדמיתיים צריכה להיות מתוכננת היטב. חשוב לתכנן מראש מהו מספר העמודים שיכלול האתר, לפי איזה סדר, מה יהיה התוכן המוצג באתר, איך הוא יעוצב וכדומה.

• בניית אתרים תדמיתיים צריכה לכלול תפריטים ידידותיים למשתמש, המתאימים לאתר ולגודלו. חשוב כי תפריטי הניווט באתר תדמית יהיו ברורים ומובנים, במיוחד אם מדובר באתר בעל עמודים רבים. חשוב כי תפריטי הניווט יאפשרו לגולש להתמצא באתר בקלות ולהגיע אל מה שהוא מחפש במהירות. מומלץ כי התפריטים באתר יהיו קבועים.

• בניית אתרים תדמיתיים חייבת להתייחס בראש ובראשונה לתוכן המוצג באתר. חשוב כי התוכן יהיה מנוסח היטב. רהיטות ותמציתיות יצרו רושם של אתר מקצועי ומכובד ויסייעו לקידום האתר במנועי החיפוש.

• בכל בניית אתרים תדמיתיים חשוב לשלב קישורים. מומלץ כי הקישורים יהיו סמוכים זה לזה ויעבירו את הגולש למידע הרלוונטי עבורו. יש לבחור עבור הקישורים מילות מפתח מרכזיות ולדאוג כי יהיו פעילים תמיד.

• במידה ומדובר באתר תדמית גדול המכיל עמודים רבים, מומלץ לשלב בעת בניית אתרים גם מפה, המסייעת לגולש להתמצא באתר.

• לעיצוב אתר תדמית יש חשיבות גדולה. בעת בניית אתרים תדמיתיים חשוב לבחור צבעים המשדרים יוקרה ורצינות. חשוב שתהיה אחידות במסגרות העמודים, בגופנים וכדומה. אתר נקי ונעים לעין יצור את הרושם הנכון. חשוב כי עיצוב האתר יתאים לעסק או המוצר המוצג באתר.

• אם אתם מעוניינים כי האתר שלכם יהיה נגיש עבור קהלי יעד רבים ככל האפשר, מומלץ בעת בניית אתרים ליצור נגישות עבור בעלי מוגבלויות למיניהם. חברת בניית אתרים מקצועית תדע להפוך אתר תדמית לנגיש, כך שגם בעלי צרכים מיוחדים יוכלו להיחשף לאתר שלכם ולגלוש בו בקלות. בנוסף, אתרים נגישים ללא ספק הופכים את העסק בעייני הגולשים למכובד, בעל ערך מוסף ומעורבות חברתית.

בניית אתר וורדפרס