10 טעויות נפוצות בקידום אתרים

1. קידום מילות מפתח שגויות. זוהי טעות שאנשים רבים עושים ומה שגרוע יותר, גם מומחי קידום אתרים נוטים לשגות בכך. אנשים נוטים לבחור מילות מפתח שלדעתם מתארות את האתר שלהם, אך מי מבטיח כי המשתמשים הממוצעים, יחפשו דווקא את מילות המפתח הללו? בחירת מילות המפתח הנכונות יכולות לבנות או להרוס את קמפיין הקידום שלך. גם אם אתה בעל תושייה טובה, לא תוכל לחשוב על כל מילות המפתח הטובות האפשריות, לכן מומלץ להיעזר בכלים כגון Website Keyword Suggestion .

 

2. התעלמות מתג הכותרת. השארת תג ריק גם היא טעות נפוצה. זה אחד המקומות החשובים ביותר למילת מפתח, שכן לא רק שזה תורם לתהליך האופטימיזציה, אלא גם מופיע בתוצאות החיפוש ככותרת הדף שלך.

 

3. אתר פלאש ללא אלטרנטיבת HTML. השימוש בפלאש יכול להיות מושך, אך לא מושך מספיק עבור מנועי החיפוש והמשתמשים. אם בכל זאת אתה מתעקש לבסס את האתר שלך על פלאש, עליך לספק גם גרסת HTML. מהאתר הבא תוכל למצוא עצות וטיפים כיצד לבצע את ההמרה. מנועי החיפוש לא אוהבים אתרים מבוססים על פלאש מסיבה והיא שעכבישי החיפוש לא יכולים לקרוא את התוכן שבו ולכן לא יכולים לבצע אינדקוס.

 

4. תפריטי ג’אבה (Java Script Menus). השימוש בג’אבה לתפריט הניווט הוא לא רע, כל עוד אתה מבין שמנועי החיפוש לא קוראים ג’אבה ועלייך לבנות את דפי האתר שלך בהתאם. לכן, אם יש לך תפריט ג’אבה, זה אומר שאתה לא יכול להסתדר בלעדיהם, עלייך לשקול לבנות מפת אתר, כך שכל הקישורים שלך יהיו ניתנים לקריאה על ידי העכבישים.

 

5. חוסר בעקביות ותחזוקה של האתר. אם אתה מעוניין להצליח בקידום האתר, עלייך לתחזק ולייעל אותו באופן קבוע, לפקוח עין על המתחרים ולהתעדכן בשינויי האלגוריתמים של מנועי החיפוש.

 

6. התמקדות יתרה בתגיות Meta. הרבה אנשים נוטים לחשוב על קידום אתרים כעל שילוב בלעדי של מילות מפתח ותגיות מטא. למעשה, תגיות מטא הופכות עם הזמן לנחלת העבר. לכן תוכל לייצר מילות מפתח ותגיות מטא, אך אל תצפה לדירוג גבוה רק בזכותם.

 

7. שימוש בלעדי בתמונות בכותרות. אנשים רבים חושבים כי תמונה נראית הרבה יותר טובה בכותרת מאשר טקסט או תפריטים. נכון שתמונה נראית יותר ייחודית, אך במונחים של קידום אתרים, זוהי טעות גדולה! תשקול את הגישה הבאה: https://www.stopdesign.com/articles/replace_text.

 

8. התעלמות מ URLs.  הרבה אנשים נוטים להתעלם מהעובדה כמה חשובה היא כתובת URL מתאימה. אם יש לך מילת מפתח בכתובת האתר, זה יעניק לך יתרון נוסף על המתחרים.

 

9. קישורי “ספאם”. צריך לדאוג לקישורים נכנסים איכותיים! להלן מידע נוסף על חשיבותם: The Importance of Backlinks .

 

10.  מחסור של מילות מפתח בתוכן. חשוב מאוד למצוא מקום בתוכן האיכותי של האתר למילות המפתח ורצוי גם להדגיש אותם.

 

מאמר זה נלקח מאתר: https://www.webconfs.com/top-10-seo-mistakes-article-24.php