תושבי ניו אורלינס פונים לגוגל

תושבי ניו אורלינס: גוגל יקר, הגיעה העת לעדכן את ה Google Street View

צמד מתושבי ניו אורלינס מנסים להגיע לגוגל על מנת שיעדכנו את התמונות של העיר, חלק מן התמונות עדכניות ללפני חמש שנים ואף יותר ומתארות את ההריסות משנת 2005, השנה בה הכתה הוריקן “קתרינה” בחוזקה בעיר. 

“אנו בעיקר מעוניינים ליידע את גוגל שיש צורך משמעותי בעדכון התמונות שנים אחרי הוריקן קתרינה”, אומרת גב’ אנאליסה קלי יחד עם מר האנטר קינג אשר השיקו לאחרונה בלוג בשם : Update Google Street View in New Orleans! . הבלוג מציג תמונות עדכניות של רחובות ניו אורלינס לצד הישנות אשר מוצגות בגוגל Street View על מנת להאיר בפני גוגל את הצורך בעדכון התמונות המוצגות.

כפי שמר קינג וגב’ קלי מציינים בבלוג, ניו אורלינס “משתנה כל הזמן, נהרסת ונבנית מחדש” והתמונות הישנות אשר מוצגות בגוגל Street View, “פוגעות בעסקים מקומיים, מחפשי דירות פוטנציאליים, בעלי בית ובתפיסה הכללית של העיר.

הצמד מעביר את המשימה, בין היתר, לידי תושבי ניו אורלינס, להלן דוגמא עדכנית מהבלוג:

רחוב דרך וויקפליד 5700, התמונה העליונה צולמה בחודש אוגוסט 2007 ומיד אחריה תמונה עדכנית אשר צולמה ב 1 ביולי 2012.

 

 

 

 
התגובות לבלוג היו חיוביות עד מאוד מאז שהצמד העלה את הבלוג לאוויר. “אחד הדברים הטובים ביותר שיצאו מפתיחת הבלוג” אומרת קלי באמצעות המייל, “הוא קבלת מכתבי תודה אישיים מתושבים אשר מנסים לחזור ולגור בניו אורלינס אך מתקשים למצוא מקום מגורים בשלט רחוק מכיוון שהם אינם יכולים להסתמך על Google Street View. בנוסף, גם שמענו מבתי עסק מקומיים ובעלי בתים אשר היו מתוסכלים מהתמונות הלא עדכניות לאחר שביצעו שיפוצים בנכסיהם, אך לא היו בטוחים מה לעשות בנידון”.

לפני השקת הבלוג, גב’ קלי ומר קינג ניסו ליצור קשר עם הנהלת גוגל על מנת לבקש עדכון בתמונות ה Street View, הם ניסו לפנות במייל, בטוויטר ואף לפנות באמצעות פורומי העזר של גוגל, אך ללא הצלחה. לכן הם החליטו להשיק את הבלוג.

ניסינו לפנות לצוות היח”צנים של גוגל. דובר החברה סירב לציין גורמים ספציפיים לסירוב אך ציין כי גוגל מודעת לתמונות המיושנות אשר מופיעות ב Street View Directory ואכן מתכננת לעדכן את התמונות עם הזמן.

 מהצד החיובי, ישנם דיווחים שונים על כך שצוות רכבים של Google Street View, נצפה באיזור ניו אורלינס בחודש אפריל 2011 וצוות של טרקרים של Street View נצפה בניו אורלינס במאי השנה. לכן, יש תקווה שמצב הדברים ישתנה בקרוב עבור ניו אורלינס ותושביה, בעיקר עבור בעלי העסקים אשר המתינו כבר  שנים, זה יכול לקרות ממש בקרוב.

 

מקור המאמר :

 

https://searchengineland.com/new-orleans-google-street-view-images-126572