קידום באינטרנט

קידום באינטרנט 

במדיה זו קיימים מספר רב של ערוצים דרכם ניתן לקדם את העסק, המוצרים או כל דבר אחר בו אתה מעוניין. קידום באינטרנט  מתייחס בעיקר לערוצים הבאים:

 

מנועי חיפוש 

קידום אתרים במנועי החיפוש היא דרך אפקטיבית ומשתלמת על מנת לייצר לקוחות חדשים לבית העסק שיגדילו את מחזור המכירות החודשי וייצרו עץ לקוחות חדש שלא היה מגיע לעסק לולא האתר היה מדורג גבוה בתוצאות החיפוש של מנועי החיפוש בביטויים הרלוונטיים עבורו. קידום במנועי חיפוש בישראל מיושם באופן מעשי בעיקר במנוע החיפוש גוגל שהוא הפופולארי ביותר בקרב הגולשים.

 

קידום בגוגל ניתן ליישם על ידי הקמת קמפיין ממומן מבוסס תשלום על פי הקלקות. נוכל להגדיר תקציב יומי לקמפיין ואת מילות החיפוש בהן נרצה להופיע.
בנוסף ניתן לקדם את האתר קידום אורגני שהוא תהליך המיועד לטווח הארוך בו אנו מייצרים רלוונטיות בעיני גוגל לאתר שלנו בנושאים מסוימים ובכך משפרים את מיקום האתר בתוצאות האורגניות בנושאי הקידום.

רשתות חברתיות

קידום ברשתות חברתיות

 
הרשת החברתית המובילה היא ללא ספק פייסבוק המספקת פלטפורמת פרסום בה ניתן להעלות מודעות מילים ותמונה ולשווק אותן לגולשים בפייסבוק לפי כל מיני חתכים של גיל, מגדר, מיקום גיאוגרפי ועוד. בנוסף ניתן לערוך פרויקט של פתיחת דף אוהדים לבית העסק ולאסוף חברים שיהיו מכותבים כל מבצע שיש לנו או מוצר חדש.

פרסום בפורטלים

 

ברחבי האינטרנט מצויים פורטלים בנושאים שונים בהם נוכל לפרסם את בית העסק שלנו ו/או את האתר שלנו ובכך לייצר פניות רלוונטיות לבית העסק מפורטלים שדואגים לקדם ולפרסם את עצמם במנועי החיפוש. פורטל טוב יידע לייצר כמות נאותה של לידים שתשתלם לבית העסק.

לסיכום: קידום באינטרנט הוא תחום רחב ובבאך לקדם את העסק של באינטרנט כדאי להתייעץ עם בעלי מקצוע ואולי לשכור את שירותיהם של מקצוענים בעלי ניסיון מוכח. הרי לא תרצה להתגלח על העסק שלך בנושא קידום העסק באינטרנט.