קידום אתרים לעורכי דין

מהו קידום אתרים לעורכי דין?

אם בעבר היה מספיק שיהיה לכם אתר, ונחשבתם למיוחדים ומתקדמים, הרי היום, בכדי להתבלט מעבר למתחרים שלכם, אתם צריכים שירות של קידום אתרים לעורכי דין. קידום אתרים לעורכי דין, מתבסס על העובדה כי אנשים רבים כיום בישראל, מחפשים את העורך דין הבא שלהם באמצעות מנועי החיפוש. על מנת שאתם תופיעו בתוצאות הראשונות (שכידוע, אליהם נוטים אנשים רבים להיכנס) – אתם חייבים גורם מקצועי שיוכל לקדם את האתר שלכם.

איך עובד התהליך של קידום אתרים לעורכי דין?

באופן עקרוני, קידום אתרים לעורכי דין לא שונה בצורה מהותית מקידומים של אתרים אחרים, אלא שצריך כמובן לשים לב לכמה דברים:

1. מילות המפתח: בתחום של קידום אתרים לעורכי דין, כדאי להיות ספציפיים בנוגע למילות המפתח שאתם רוצים לקדם. חשבו על כך שאנשים שמחפשים עורך דין, לרוב יחפשו עורך דין מסוג מסוים (לדוגמא עורך דין פלילי, עורך דין לדיני משפחה, עורן דין מסים וכיו”ב). מכיוון שממילא הביטויים הכלליים כמו “עורך דין” או “עורכי דין” שמורים לפורטלים השונים או לאתרי מידע והדרכה בתחום המשפט – אפשר להתמקד בביטויים נקודתיים יותר שתואמים לתחום ההתמחות שלכם, וכך התחרות פשוטה יותר.

2. בניה נכונה של האתר: דרך בנית האתר שלכם, אתם צריכים לשדר שני דברים: אמינות, ומקצועיות. כחלק מתהליך האופטימיזציה של קידום אתרים לעורכי דין, המבנה של האתר שלכם חייב להיות ידידותי למשתמש, ברור, וגם כזה שיוכל לתת מענה מקצועי בנוגע לתחום ההתמחות שלכם. מומלץ להוסיף עמודים כמו שאלות ותשובות, וכן רקע על הניסיון שלכם בתחום החוק והמשפט.

3. חלק נוסף חשוב מאד של קידום אתרים לעורכי דין הוא השמירה על הקשר עם הלקוחות החדשים: תהליך האופטימיזציה יכלול בין השאר גם עמוד צור קשר. מומלץ להוסיף טופס ליצירת קשר, שהוא עדיף על פני המייל הרגיל, גם כי הוא משדר יותר מקצועיות ויוצר תבנית ברורה לכל לקוח, וגם כי הוא מונע שליחה של דואר זבל.

עוד כמה דברים לסיום ונתקדם!

זכרו, לבסוף כי קידום אתרים לעורכי דין הוא לא עניין נקודתי שנגמר בשלב מסוים – התהליך של קידום אתרים לעורכי דין ממשיך כל הזמן. בישראל, יש עורך דין אחד מתוך כל שמונה אנשים – כלומר יש הרבה עורכי דין, והרבה אתרים שאתם צריכים להתעלות מעליהם.

למרות זאת, חשוב להבין שמדובר במשימה אפשרית לחלוטין – כל מה שצריך זה רק לעבוד עם מקדם אתרים מקצועי ומיומן, בעל ניסיון בתחום של קידום אתרים לעורכי דין, וכך האתר שלכם יטפס למעלה בתוצאות החיפוש – וגם יישאר שם.