עשה ועל תעשה בדף הפייסבוק העסקי

קידום אתרים אינו מסתכם רק קידום אורגני או ממומן בלבד. למעשה קידום ברשתות החברתיות תורם מעוד לקידום במנועי החיפוש והגדלת ההמרות. חברה שאין לה דף עסקתי בפייסבוק היא חברה שלא מכבדת את עצמה או חברה שעובדת עם חברת מיתוג וקידום שאינה יודעת מה היא עושה. לא רק שצריך היום דף פייסוק עסקי, אלא צריך לדעת כיצד לנהל אותו נכון. לפניכם כמה דברים שכדאי לעשות וכמו כן דברים שחשוב להימנע מהם.

עיצוב ממותג

זה לא מספיק לפתוח דף פייסבוק,לעשות לו שייר ולבדוק מה קורה בו מידי פעם בפעם. חובה למתג אותו. זאת אומר שלוגו החברה חייב להופיע בתמונת הפרופיל של הדף כמו כך חשוב לעצב Cover מתאים. הה Cover הוא חלק חשוב במיתוג. הוא חלון הראווה הבולט של דף הפייסבוק, הוא צריך לשגר לגולש את מהות הבלוג וכמו כן להניע אותו לפעולה. דף לא מעוצב וממותג כהלכה עם מספר טלפון בולט, יגרום לכם להפסד לקוחות פוטנציאלים. אל תעלו Cover אם סתם תמונה רגילה או תמונות פרופיל של בית העסק. תחשבו מיתוג לאורך כל הדרך.

לייקים

לא כדאי לגייס לייקים מזויפים בעזרת תוכנה המיועדת לכן. אולי זה יעיל למראית עין לגולש, כי אז הוא חושב שהרבה אנשים עוקבים אחריכם, אבל לייקים מקהל  שאין לו מושג מי אתם הם ליקים חלולים. לייקים מקהל שלא יהיה לעולם לקוח שלכם, הם סתם לייקים מיותרים. מה גם שאם יתברר בסוף שרוב הלייקים מזויפים –  זה פשוט יפגע בשם שלכם. גייסו את הלייקים לאחר פילוח שוק  והגדרת קהל יעד בין אם בצורה טבעית או בעזרת קמפיין ממומן בפייסבוק. העיקר להשיג לייקים מלקוח פוטנציאלי ולא סתם אדם שבכלל לא מתעניין במה שיש לכם להציע.

ניהול קבוע

כאמור, להעלות דף פייסבוק מבלי לנהל אותו זוהי הזנחה או רשלנות קידומית. הדף לא נועד רק כדי להיות שם או כדי להפנות אליכם קישור. הוא נועד בכדי להיות צינור אינפורמציה הטוב ביותר ביניכם ולבין הגולשים. נגמר העידן בו האינטראקציה בין לקוח לבעל העסק התנהלה אך ורק בבית העסק עצמו או בטלפון. הפייסבוק שבר את הגבולות. דף פייסבוק פעיל יגדיל את מספר ההמרות במאות אחוזים.