עוד טיפים לשיפור קמפיין PPC

קמפיין PPC הוא הדרך הטובה ביותר להכניס תנועה ממקור ממומן לאתר. קמפיין PPC   טוב הוא קמפיין שבוצעה עליו עבודת אופטימיזציה מלאה. כל אחד יכול לעשות קמפיין על ידי הכנסת כמה מילות מפתח ומשפטים, אבל כדי להגיע לכמה שיותר המרות צריך לנצל את כל האפשרויות שגוגל מספקים ליצירת קמפיין יעיל. קבלו כמה טיפים לשיפור קמפיין ה PPC  שפורסמו באתר Search Engine Land.

1. כלי מילות המפתח: המקום בו אתם צריכים להתחיל הוא כלי מילות המפתח של גוגל. בעזרתו תוכלו למצוא את מילות המפתח בעלות הנפח הגדול ביותר. לא תמיד המילה הפופולארית נראית כמתאימה. לפעמים מילים שלא חשבתם עליהם יכולים להתברר כמילים יעילות יותר.

2. תזמון קמפיין: יש קמפיינים שכדאי לעלות במשך כל שעות היממה. יש קמפיינים שעובדים טוב יותר בשעות היום ויש קמפיינים שפועלים טוב יותר בשעות הערב. ניתן לתזמן את מועד עליית הקמפיינים כדי לא לבזבז זמן מיותר בשעות שאין לפרסום כל תועלת.

3. אבחון מילות מפתח: גם אחרי חקר מילות מפתח, יכול להיות שיתברר כי מילות מפתח מסוימות הן חסרות תועלת. בנוסף תוכלו לראות שם תחת אילו מילות מפתח המודעה שלכם לא מופיעה. זה סימן שצריך לשנות את הטקסט או את מועד פרסום המודעה.

4. פילטרים: בעזרת אופציה זו  אפשר להגדיר אזורים או סוגי אוכלוסייה אליהם הקמפיין לא יגיע. כדאי למקד את הקמפיין לאזורים , אוכלוסיות וגילאים כדי לא לבזבז זמן על קהל יעד שהמוצר בכלל לא מעניין אותו.

5. הורדת דיווחים: כדאי להשתמש באופציית הורדת הדיווחים ולראות את מצב הקמפיין. כמעט כל קמפיין זקוק לשיפור בשלב כלשהו. יכול להיות שמקליקים יותר מידי על המודעות שלכם אבל אין מספיק המרות, ויכול להיות שכמות ההקלקות נמוכה בגלל שהמודעה לא כתובה טוב.  כשמריצים קמפיין PPC  צריך לעקוב אחריו באופן יומיומי ולא רק להעלות אותו לאוויר.