מתחילים לבצע קידום אתרים

בעלי אתרים רבים רוצים להגיע למקום הראשון בתוצאות החיפוש של גוגל, משום שכמות גדולה שיותר של כניסות – משמעותה יותר לקוחות ויותר כסף אשר מוזרם אל תוך העסק. מן הסתם, קידום אתרים הוא שירות אשר צריך לשלם תמורתו, ולכן חשוב לפנות אל חברה אשר מבצעת את הקידום בצורה נכונה ומתאימה עבור העסק שלכם. אז איך תדעו לבחור את החברה המתאימה?

 

בונים וחוקרים

חשוב היום להבין, שאם אתם מקימים אתר חדש, אזי התהליך של קידום אתרים מתחיל ביחד עם הבניה עצמה. אפשר אפילו להגיד שיש לכם יתרון מסוים על פני האתרים הוותיקים יותר – אתם כבר מלכתחילה יכולים לבנות אתר שיתאים לעקרונות של קידום אתרים. חברות מקצועיות רבות מציעות שירות של בניית האתר, ותוך כדי הבניה גם קידומו.

איך זה עובד? חלק מאד מרכזי בתחום של קידום אתרים הוא המחקר. מהו המחקר, ולמה הוא חשוב כל כך? כמו שאתם יודעים, אתם לא בעלי האתרים הראשונים שרוצים לקדם את האתר שלכם. גם לפניכם וגם אחריכם מיליוני אנשים בכל העולם רוצים לקדם את האתר שלכם. כמובן שלא כולם מתחרים אתכם על אותן מילות מפתח – אבל יש לכם כמה מתחרים מרכזיים (אין היום כמעט אתר שלא מבצע תהליך של קידום אתרים עבור עצמו) – יכול להיות שמדובר בשלושה מתחרים ויכול להיות שמדובר בחמישים. הנקודה שחשוב להבין היא, שעליכם ללמוד מתהליכים שכבר נעשו קודם כניסתכם לעולם האינטרנט.

שימו לב! הכוונה היא לא להעתק התהליך של המתחרים. גם אם נראה לכם שהמתחרים שלכם ביצעו קידום אתרים איכותי, אתם צריכים להתבלט ביחס אליהם – לכן ברור שחיקוי של מקור הוא לא הפתרון, אלא המצאת מקור חדש לחלוטין. עם זאת, אפשר לבדוק את מילות המפתח של המתחרים שלכם, צורת הבניה שלהם, השירותים אותם הם מציעים וכיו”ב. מדובר בתוספת עבור הרעיונות שיש לכם. כמו כן, שימוש בכלים כמו גוגל אדוורדס, או כלי מילות המפתח של גוגל, מאפשרים לכם בהמשך לבצע קידום איכותי יותר.

 

וכך בוחרים את החברה

כמובן שהיום, מקובל מאד לפנות אל חברות שמבצעות קידום אתרים מסיבות הגיונית. קידום אתרים הוא הליך שלוקח זמן רב, וגם דורש לא מעט ידע – ולכן יש צורך בעזרה מקצועית בתחום. לכן, אם גם אתם רוצים להקים אתר ולקדם אותו, פשוט קחו את העקרונות אשר פורטו במאמר זה. כאשר אתם יוצרים קשר עם חברת קידום אתרים, בררו באיזה שיטות היא משתמשת, האם היא מבצעת מחקר מקיף קודם לכן, האם יש לה ניסיון בקידום אתרים מהתחום או הסגנון שלכם וכיו”ב. כך תוכלו בסופו של דבר להגיע לתוצאות הטובות ביותר.