יש הרבה יתרונות בהקמת אתר לעסק שלנו באינטרנט ובקידום של האתר. היתרונות של קידום אתרים הם:

1. קידום אתרים באינטרנט יכול להביא לעסק שלנו יותר לקוחות.
2. קידום אתרים באינטרנט יכול לעזור לנו ליצור תדמית עסקית לעסק שלנו.
3. קידום אתרים הוא צורה של פרסום וכל פרסום הוא פרסום טוב.

היום רוב העסקים כבר העלו אתר לעסק שלהם באינטרנט. בימנו חלקים הולכים וגדלים מהחיים שלנו מתקיימים ועוברים לרשת האינטרנט. מספיק להסתכל על החדשות בזמן האחרון ממחאת הקוטג’ ועד ההפיכה במצרים האינטרנט היה נוכח ושינה את התמונה בגדול. אבל לא צריך להרחיק כל כך בשביל להבין את הכוח של האינטרנט, האינטרנט הוא כלי שיווקי מעולה.

האינטרנט ככלי שיווקי מתאים בעיקר לבני נוער ואנשים צעירים אבל לא רק. היום הולכת וגוברת המגמה שאנשים מבוגרים הזקוקים לשירות עסקי מחשמלאי לבית ועד עורך דין לענייני מס מחפשים את נותני השירותים באינטרנט.

הצטרפו לרשת- האינטרנט ותגבירו את תפוקת העסק

אם גם אתם רוצים לקחת חלק בחגיגת הפרסום באינטרנט כדאי לכם לבנות אתר אינטרנט לעסק שלכם. לאחר שיהיה לכם אתר אינטרנט כדאי מאוד שתפנו לחברת קידום אתרים ותקדמו את האתר שלכם כך שיופיע בתוצאות החיפוש לפני האתרים של המתחרים שלכם. קידום אתרים באינטרנט זזה שיטת שיווק כמו שיווק פרסומות בטלוויזיה או בשלטי חוצות.

ההבדל העיקרי בין שיווק העסק שלנו באינטרנט דרך קידום אתרים לבין שיווק העסק שלנו בשלט חוצות ברחוב או בפרסומת בטלוויזיה הוא שבעוד רוב עולם הפרסום היום הוא חזותי ומנסה להשפיע על הלקוחות דרך דימויים חזותיים קידום אתרים משפיע דרך מילים.

קידום אתרים- מילים של אחרים

קידום אתרים למעשה מתבסס על ההנחה שניתן לצפות מה לקוחות וגולשים ירשמו כאשר הם מחפשים אתר של עסק מסוים ברשת. כלומר סביר להניח שאם הגולשים מעוניינים בשירותיו של עורך דין הם יקישו בגוגל את צמד המילים עורך דין. קידום אתרים נכנס לתפקיד כאשר מקדם האתרים מכניס ביטויי מפתח לתוכן האתר של העסק שלנו כך שכאשר הגולש יקיש בגוגל עורך דין האתר שלנו יעלה.

כמה שביטויי המפתח יופיע יותר פעמים באתר כך הסיכוי שהאתר שלנו יעלה במקום הראשונים של דפי החיפוש יגדל. קידום אתרים דורש יותר מאשר ביטויי מפתח, אבל ניתן לומר שביטויי מפתח מתאימים הם המפתח להצלחת קידום האתר שלנו. חשוב שהאתר גם יהיה מעניין מבחינה חזותית ושיהיה נעים לגלוש בו.

גם אם נקדם את האתר שלנו בדרך טובה זה לא יספיק לנו בשביל לקבל את הלקוח. חשוב שברגע שהלקוח מגיע לאתר שלנו שהוא ייהנה מהגלישה בו וימצא עניין באתר. אתר מעניין הוא אתר שיש בו תוכן מעניין, גרפיקה מושכת ויש לו מה להציע ללקוחות.