מדריך ליעול WordPress עבור מנועי חיפוש

יש מיליוני בלוגים באינטרנט, אולם רובם אינם אופטימיזציה עבור מנועי החיפוש.

מאמר זה מסביר 7 דרכים שבהן אתה יכול להפוך את וורדפרס הבלוג שלך יותר מנוע חיפוש ידידותי:

1:ודא כי הגדרות permalinks שלך מוגדרים באופן אופטימלי – בכל פעם שתפרסם פוסט בבלוג זה יהיה כתובת קבועה המכונה Permalink “”. כברירת מחדל את ההגדרה Permalink וורדפרס היא לא אופטימלית אבל אתה יכול לערוך בקלות על ידי לחיצה על תפריט הגדרות Permalinks-> לוח המחוונים של וורדפרס ולאחר מכן להשתמש https://yourdomainname.com/category/postname הגדרה אישית. זאת אומרת כי בקטגוריה לכתוב את הבלוג שלך ואת הכותרת תופיע כתובת האתר ולא מספר.

2. (התקן את כל אחד SEO Pack (או תוסף אחר דומה – על כל תוסף אחד SEO Pack מאפשר לך להוסיף כותרת אישית, תיאור meta תגי מילות מפתח עבור דף הבית שלך ואת הבלוג.

3. מטב את כל לכתוב בלוג עבור תחרות נמוכה ביטוי מילת מפתח זנב ארוך – לפני שתחליט לכתוב בלוג לקחת קצת זמן כדי לעשות מחקר מילות מפתח קטן. בקר גוגל אדוורדס כלי מילות מפתח ולהשתמש למצוא זנב ארוך של מילות מפתח ביטוי כי יש כמות נמוכה של התחרות. באופן אידיאלי ביטוי זה יהיה רק כמה מאות חיפושים חודשיים ולא כמה אלפי חיפושים בחודש. השתמש ביטוי מפתח שונות עבור כל הודעה בבלוג שתבצע ולשים את ביטוי המפתח בכותרת הבלוג ו 2-3 פעמים במהלך ההודעה.

4.השתמש בשירותי החברה כדי סימניות כל סימנייה לכתוב בלוג – בכל פעם לפרסם בבלוג שלך להשתמש בשירות סימניות חברתי למשל Digg או לפורום. יש גם שירותים כמו OnlyWire ו SocialMarker אשר יאפשר לך להגיש את האתר שלך שירותי סימניות מרובות בעת ובעונה אחת. סימניות חברתי יכול להביא לך תנועה נוספת בבלוג שלך ולתת לך backlink כדי לכתוב את הבלוג שלך.

5.ייעל את דף הבית של הבלוג שלך – זה נורמלי בדף הבית של הבלוג שלך כדי להשיג יותר תנועה ואז כל הדפים האחרים. אתה יכול להגדיל את מספר המבקרים עוד יותר על ידי אופטימיזציה של דף הבית שלך. ביטויים פיק 1-2 מילות מפתח עבור דף הבית שלך באמצעות כלי מחקר מילות מפתח כגון כלי מילות המפתח של Google AdWords ובוחר אחד או שני משפטים שקשורים הנישה שלך. באופן אידיאלי ביטויים אלה צריכים לקבל כמה אלפי חיפושים בחודש, והתחרות לא אמור להיות קשה מדי. ודא שאתה כולל אלו ביטויי מפתח מוזכרים תג כותרת, תיאור המטא וברחבי תוכן קבוע של דף הבית את הבלוג שלך.

6.להתקין את תוסף ה-XML של Google Sitemaps – זה לא יגדיל את מנוע החיפוש שלך הדירוג, אך לאחר Sitemap יסייע להבטיח כי המדד מנועי החיפוש את כל ההודעות שנכתבו על עמודים של הבלוג שלך. תוסף ה-XML של Google Sitemaps יעזור לך בקלות ובמהירות ליצור מפת אתר ולשמור אותו מעודכן.

7.קישורים 7.Build לבלוג שלך – נכנסים בבניין לבלוג שלך היא אחת הדרכים הטובות ביותר כדי להגדיל את מנוע החיפוש שלך הדירוג, אם אתה לא עושה את זה אין זה סביר כי תקבל כל רמה הגונה של תנועה ממנועי החיפוש. אתה יכול לבנות קישורים באמצעות שיווק מאמר, הגשת במדריך, פורום פרסום, commenting על בלוגים אחרים, הודעות לעיתונות, חילופי הקישור סימניות חברתי קישור למאמר המקורי https://www.wordpresssites.com.au/how-to-optimize-your-wordpress-blog-for-the-search-engines.html