מדוע חשוב להשקיע בתצוגת התוכן

כל מי שרוצה לראות את האתר שלו במיקום טוב בגוגל דואג להשקיע בכתיבת תוכן איכותי. כל מי שמבין שאתר אינטרנט הוא לא כרטיס ביקור, דואג לעדכן את האתר באופן קבוע בתוכן איכותי, רלוונטי ועדכני. כדי למקסם את חווית המשתמש, ולהימנע מאחוז נטישה גבוה, צריך לייחס חשיבות רבה לאופן בו התוכן מוצג. ג’ורדן קסטלר כתב במאמרו באתר Search Engine Land , שהאופן בו התוכן מוצג אפילו חשוב יותר מהתוכן עצמו.

יצרת תוכן מעניין

תוכן לא רק יכול להיות משעממם. הוא גם יכול להראות משעמם. מרפרוף מהיר בראשי פרקים, או אם המאמר מסודר בצורה צפופה, ללא כותרות משנה ומבולגנת, המשתמש יכול להסיק בקלות כי התוכן מסובך לקריאה ומרדים. לכן הוא לא ישקיע מזמנו בקריאת המאמר. משתמש לא ישקע שעות רבות בקריאת האתר. לכן יש לכם כמה שניות לתפוס את תשומת ליבו. כמו כריכה של ספר טוב או כרזה של סרט, כך גם התוכן חייב להיות מוצג בצורה טובה.

תוכן ויזואלי

תוכן איכותי ומעניין אינו אמור להיות רק במאמרים, אלא גם בשאר חלקי האתר. כל התכנים מכל הסוגים אמורים ביחד, כמו גם כל אחד לחוד, לגרום לגולש להישאר באתר ולחזור אליו בעתיד. מיום, ליום התוכן הופך להיות יותר ויזואלי. לכן כדאי להוסיף לתוכן גרפים, טבלאות ודרכי הצגת נתונים נוספות כדי לגרום למסר לעבור בצורה ברורה יותר. הרבה יותר קל לנתח ולהבין נתונים בדרך זו מאשר לקרוא תוכן. אם המשתמש ירצה להסביר למישהו אחר את הנושא עליו מדבר המאמר, תצוגת ויזואלית תעודד אותו לשלוח את המאמר הלאה ולשתף אותו כי זה יהיה אפילו נוח יותר מהסבר בטלפון.

סרטונים

לפעמים אנשים רוצים להשיג מידע, אבל אין להם את הסבלנות לקרוא את המאמר. שילוב סרטונים ביוטיוב בתוך המאמר, הוא הפתרון המושלם לכך. כך אפשר להגדיל בקלות את זמן השהיה באתר. סרטונים הם הדרך הטובה ביותר להמחיש לגולש את תוכן המאמר ולהציג לו דוגמאות ברורות. לא משנה עד כמה התוכן יכול להיות מורכב מבחינת נושא, סרטון תמיד יגרום למשתמש להבין את המאמר בצורה טובה יותר.