ללמוד ולחקור עם גוגל

ללמוד ולחקור עם גוגל

לפעמים אנחנו שוכחים שגוגל לא נועד אך ורק לבעלי עסקים. גוגל הוא לא רק שטח פעולה המיועד לקידום אתרים על מנת למשוך לקוחות פוטנציאלים. גוגל הוא למעשה הכלי המרכזי והמוביל להשגת מידע באינטרנט. עם הכלים של גוגל ניתן לחקור ולראות את כל העולם מבלי לקום מהכיסא. אז עם שכחתם מה אפשר לעשות עם גוגל –  הינה תזכורת קלה.

Google Scholar

אחד הכלים היעילים ביותר לסטודנטים ולכל מי שרוצה לחקור נושא כלשהו לעומק הוא Google Scholar. דרכו תוכלו למצוא מאמרים אקדמיים ומקורות מידע נוספים. עם המאמרים הללו, בניגוד למאמרים אחרים אשר אינם נחשבים לאקדמאים, אפשר לחקור ולעשות עבודות העומדות בדרישות המרצים. זוהי דרך נפלאה ללמוד על העולם ולהעשיר את הידע. כמו כן אפשר להכין רשימת מקורות מידע לפני שהולכים לספריה, או למצוא  מאמרים כבר שם ולהיות מוכנים לשיעור.

Google News

בניגוד לאתר הראשי של גוגל, לא תראו ב Google News דף לבן עם שורת חיפוש. אלא מסך שהוא כמו אתר ובו הכותרות החשובות והפופולאריות ביותר. חדשות כלליות מהעולם וכמו כן חדשות מישראל. בנוסף ניתן לבצע חיפוש. מה שמיוחד בחיפוש הוא שהוא מציג אך ורק תוצאות הנחשבות לחדשות ולא סתם תוצאות. גם שם לא מוצגות תוצאות רנדומאליות אלא תוצאות רלוונטיות. אם אתם רוצים להכניס מאמרים באתר שלכם בתור חדשות לגוגל, אליכם להירשם ל Google News ולהגיש בקשה.

Google Street View

לא כל אחד יכול להרשות לעצמו לטייל היום בעולם. לכן גוגל פתחו את Street View המאפשר לנווט ברחובות מרכזיים וגם פחות מרכזיים באלפי מקומות בעולם מבלי לצאת מהבית. אפשר גם לטייל בתוך המוזיאונים החשובים בעולם באמצעות הכלי, ללמוד ולראות את היצירות היפות ביותר בהיסטוריה האנושית. גוגל עושים את כל המאמצים להביא את העולם הביתה דרך המחשב. אך בסופו של דבר אין כמו לראות את הדבר האמיתי.