היום, יותר מתמיד, אתר אינטרנט מהווה את כרטיס הביקור החשוב ביותר של בית העסק. אתר טוב יוכל להיות ההבדל בין לקוח שקונה ללקוח שבורח ועובר למתחרה. אם אתם בונים אתר חדש ומתכננים לקדם אותו בעתיד הקרוב, כדאי לחם להתייעץ עם חברת קידום אתרים לפני שאתם פונים לחברת בניית אתרים, על מנת למנוע בזבוז כסף בעתיד על תיקונים.

אופטימיזציה תוך כדי בנייה

כשבונים את האתר צריך לבנות אותו מוכן לקידום. זאת אומרת לדאוג להיררכיה נכונה באתר. כלומר שכל דף ומידע באתר יהיה נגיש ב 3-4 קליקים. לעצב אותו בצורה נכונה ומתאימה לתחומו, להכניס את מילות המפתח בטייטלים ובדיסקריפשנים, לעלות טקסטים אשר מתאימים גם לגולש וגם לקידום ועוד. הכנת האתר לקידום תחסוך לכם הרבה זמן וכסף על תיקונים בעתיד.

לשכוח מפלאש וג’אווה סקריפט

אין ספק שהאתרים של פלאש הם האתרים הכי יפים. אך מבחינת קידום אתרים, אי אפשר להזיז אותם מהמקום מכיוון שגוגל והמערכת ההפעלה של אפל פשוט לא קוראת פלאש וגם לא ג’אווה סקריפט. אתר בפלאש הוא למעשה אתר בלתי נראה בגוגל. כל מקדם אתרים יאמר לכם ישר לבנות אתר חדש. לפעמים אנשים מגלים שפלאש בלתי ניתן לקידום רק כשהם פונים לחברת קידום ואז הם מבינים שבזבזו אלפי שקלים לחינם.

מוזיקה באתר

אם אתם רוצים להבריח גולש מהאתר –  עשו כך שמוזיקה תתנגן ברגע שהוא נכנס לאתר. אבל אם אתם רוצים גולש שימשיך לבדוק את האתר, ובסופו של דבר ירים אליכם טלפון, אל תשתמשו במוזיקה. גם אם יש לכם עסק של מוזיקה לחתונות חתונות, מוזיקה שנדלקת אוטומטית היא מעצבנת, מפתיעה ומצריכה את הגולש לחפש היכן לכבות אותה. אם אתם רוצים להשמיע את הסגנון המוזיקלי שלכם הטמיעו קישור לסאונדקלאד במקום בולט באתר כדי שהגולש יוכל  לנגן את המוזיקה מתי שנוח לו.

מסך ברוכים הבאים

קיימים מספר אתרים, גם כאלה שלא בנויים בפלאש, שיש לכם מין מסך ברוכים הבאים עם מסר מקדים לפני שנכנסים לאתר. זה מיותר וחסר תועלת. לגולשים רבים אין זמן והמסך הזה עלול לגרום להם לעבור לאתר המתחרה. ככל שתשדרו אליו מסר בתצורה ברורה וחדה, כך תגדילו את הסיכויים להפוך אותו מלקוח פוטנציאלי ללקוח ממשי.