טיפים לקידום בעזרת גוגל+

זה עדיין נכון. פייסבוק וטוויטר הן הרשתות החברתיות המובילות בעוד שגוגל+ מנסה להדביק את הפער אי שם מרחוק. אל אף שפרופיל בפייסבוק ודף עסקי חיוניים מבחינת קידום אתרים, לא תמיד המידע בדפים גלוי במנוע החיפוש בגלל הגדרות הפרטיות. מה גם שפייסבוק עדיין לא מאנדקסים סטטוסים. לעומת זאת, כאשר אנשי גוגל הקימו את הרשת החברתית שלהם, הם לקחו בחשבון את נושא קידום האתרים. תנסו להריץ את השם שלכם בחיפוש –  יכול להיות מאוד שפרופיל הגוגל + שלכם יהיה במיקום טוב יותר מפרופיל הפייסבוק. ולכן אם אתם מומחים בתחומכם, חשוב שפרופיל הגוגל+ יהיה מעודכן אינפורמטיבי ומקושר לאתר. לפניכם כמה טיפים לקידום בעזרת גוגל+.

טקסט עם מילות עוגן

ניתן ורצוי להשתמש בגוגל+ כאתר תמיכה, אך כמובן שלא להגזים. גוגל מאפשרים להטמיע קישורים על מילות עוגן בתוך הפרופיל עצמו. במקביל צריך לעבוד על שיפור נראות דף הגוגל+ ע”י הוספת תוכן איכותי וחברים למעגלים. כמו כן אפשר להטמיע קבצים ללא מאמץ. פשוט הדביקו את ה URL. זה אפקטיבי מאוד אם אתם משתמשים ב Soundcloud או YouTube.

טייטלים

בדיוק כמו שבונים טיילים לפי מילות מפתח לאתרים עצמם, כך כדאי גם לבנות טייטלים בצורה נכונה לפרופיל הגוגל+. חשבו על מה אנשים יקלידו במנוע החיפוש כדי למצוא את הנושא בו אתם עוסקים. כמו כך זכרו שזאת השורה הראשונה אותה רואה המשתמש במנוע החיפוש לכן היא צריכה להיות תמציתית אך מייצגת במידה שלמה את מהות הדף.

השתמשו בגוגל+ כמו בבלוג

בניגוד לטוויטר שמאפשר פרסום ציוצים במספר מוגבל של מילים, בפרופיל הגוגל+ אין הגבלה כזאת לכן אפשר להשתמש בו ממש כמו בבלוג. עדכנו אותו לעיתים קרובות , ספקו תוכן מעניין ע”י סרטונים ושיתופי קבצים מעניינים. על תהססו להיות מקוריים ויצרתים. צאו מהמחשבות  המקובעות והשתמשו בדמיון.

שיתוף התוכן לאינדוקס מהיר

אם אתם רוצים שהתוכן יאונדקס, מהר יותר שתפו את אותו דרך גוגל פלוס במקום לחכות שמנוע החיפוש יגיע אליכם. יש שמועה האומרת שכתובות ה URL מתאנדקסות באופן מידי. גם אם זה לא באמת נכון, עדיין זה יקרה מהר יותר אם לא תשתפו.

 

מקור המאמר
https://www.seomoz.org/blog/tips-to-use-google-for-seo