חדש: אפליקציית סמארטפונים לדפי פייסבוק העסקיים

אחד הדברים החשובים ביותר כיום לבעלי אתרים, ובעיקר למקדמי אתרים, הוא להיות עם האצבע על הדופק. להיות מעודכן בכל שינוי, קטן או גדול, אשר קורה באתר הלקוח ובכל פלטפורמה אחרת הקשורה אליו. לפייסבוק יש השפעה על קידום האתר, מיתוג העסק והפצת מידע אודותיו. לעיתים קרובות, הלקוחות הקיימים או הפוטנציאלים, חשים צורך להביע את דעתם, בין אם היא חיובית או שלישית על גבי הקיר בדף הפייסבוק. לכן בעלי האתרים ומקדמי האתרים חייבים לדעת מה קורה בכל עת ברשת החברתית.

 גישה קלה בעזרת אפליקציית דפים עסקיים

האפליקציה החדשה מבודדת את דפי הפייסבוק מבחינת גישה מהסמארטפון.  עד ליציאת האפליקציה, הגישה לדפים העסקיים הייתה אפשרית מאפליקציית הפייסבוק הרגילה. הגישה הייתה לא נוחה, מסורבלת ומאוד לא שימושית למקדמי ובעלי אתרים. אחד הדברים היותר חשובים בדפים העסקיים, גישה לנתונים הסטטיסטים, לא היה נגיש. בעזרת האפליקציה החדשה אפשר לנהל את דפי הפייסבוק ולנתח את המצב  בצורה טובה ונוחה יותר.

 תפריט עליון

אפליקציית הדפים העסקיים דומה לאפליקציה הרגילה, אבל היא מראה רק את הדף העסקי. בתפריט העליון, דרך אייקון כדור הארץ, אפשר לראות את כל ההתראות הקשורות לדף. לידו ניתן לקרוא את כל ההודעות שנשלחו לדף העסקי ובאייקון החברים ניתן לראות את כל המשתמשים אשר עשו לייק לדף. תוסף חשוב הוא הפילטר בצד ימין: בעזרתו אפשר להחליט מה לראות על קיר הדף: פוסטים מוחבאים (אלה שנחשבת לספאם)  פוסטים של המשתמשים והפוסטים שלכם. כך ניתן לנווט בקלות בתצוגת הפוסטים.

נתונים סטטיסטים

כאמור, באפליקציה החדשה, ניתן לראות את כל הנתונים הסטטיסטים. מתחת לכל פוסט שפרסמתם אפשר לראות כמה אנשים ראו את הפוסט וכמה אנשים מדברים עליו. הקלקה על הנתונים תפתח  3  גרפים: הגרפים הסגולים מראים כמה מאחוזי הנראות הם אורגנים, כמה ממומנים  וכמה נחשבים לוויראליים. הגרפים הכחולים מראים כמה משמשים הקליקו על הקישור וכמה קליקים אחרים נוצרו. הגרפים הירוקים מראים כמה אנשים מדברים על הפוסט: כמה השאירו הודעות וכמה שיתפו את הפוסט.

תפריט ימני

התפריט הימיני מחולק לכמה תפריטים נוספים: בתפריט ה”דף הנוכחי”  ניתן לראות את הודעות, תמונות ונתונים סטטיסטים על כמות הלייקים הכוללת. כמו כן ניתן לראותה כמה אנשים מדברים על הדף (כולל נתון המראה עליה או ירידה) וכמה אנשים הגיע במהלך השבוע האחרון לדף כולל אחוזי ירידה או עליה. את הנתונים ניתן לראות גם בגרף הטרנדים. בהמשך התפריט אפשר להפעיל או לכבות את ההתראות דרך אופציית ההגדרות. מתחת להגדרות ניתן לקבל את רשימת המנהלים. הקלקה על המנהל תוביל לדף הפייסבוק שלו. בתפריט “כל הדפים שלי” ניתן לראות את רשימת כל הדפים העסקיים המחוברים לחשבון הפייסבוק האישי שלכם ולגשת אליהם. מתחתיו יש את מרכז העזרה, מדיניות הפרטיות, הגדרות האפליקציה והאפשרות להתנתק מדף הפייסבוק העסקי.