הקשר בין דפי נחיתה לבין קידום אתרים

אחד מהאלמנטים החשובים ביותר בתחום של קידום אתרים, הוא תכנון נכון של דפי נחיתה. למה דפי נחיתה הם קריטיים כל כך עבור קידום אתרים? ראשית, חשוב להבין שפעמים רבות, כל המאמץ שמושקע בתחום של קידום אתרים – הוא רק בשביל שאנשים בסופו של דבר יגיעו אל דפי הנחיתה השונים. דפי הנחיתה אמורים למשוך את הגולשים לבצע פעולה מסוימת – שבסופו של דבר תגרום לרווחיות של העסק שלכם. חשוב תמיד לזכור שהמהות של קידום אתרים היא הגדלת הרווחים – ולא הגדלת הכניסות. הגדלת הכניסות לאתר היא רק אמצעי בשביל להגדיל את הרווחים, ולכן חשוב כל כך לבצע תכנון נכון של דף הנחיתה.

כך תתכננו נכון את דפי הנחיתה

הבנתם כי דפי נחיתה טובים קריטיים עבור קידום אתרים מוצלח, אז איך בונים ומתכננים אותם בצורה שתתאים לכך? קידום אתרים מוצלח כידוע, תמיד משכנע את הגולש לבצע פעולה מסוימת – וזו בדיוק המטרה של דף הנחיתה. אלא שאתם חייבים להיות ממוקדים בדף הנחיתה. יש בעלי אתרים שמתוך נדיבות, מציעים לגולשים שמונה אופציות שונות – ואלו שש אופציות יותר מידי. דפי נחיתה חייבים להיות ממוקדים מאד, על מנת שהגולש לא יתבלבל, וידע בדיוק מה מצופה ממנו.

כמו כן, דף נחיתה טוב הוא דף נחיתה שמצליח למצוא את השילוב המושלם בין הציפייה של הגולש לבין הציפייה שלכם. כאשר גולש נכנס אל דף נחיתה הוא מצפה למצוא אינפורמציה מסוימת. באופן כללי, כאשר גולש מקבל אינפורמציה שציפה לה – מדובר בסוג מוצלח מאד של קידום אתרים. דף הנחיתה חייב להציע לגולש פעולה הגיונית, על פי מילת המפתח אותה הוא חיפש. מה הפעולה הזו יכולה להיות? זה תלוי כמובן מה הוא חיפש – זה יכול להיות השארת פרטים ליצירת קשר, שליחת מייל, לייק בפייסבוק, השתתפות בהגרלה, ליצור קשר טלפוני – אתם צריכים לבחור מה זה יהיה אבל תמיד לזכור שזה צריך להיות תואם לציפיות של הגולשים – ולכל היותר שתי פעולות. אם שמתם שתי פעולות חשוב גם לבצע היררכיה נכונה ביניהן. לדוגמה, האופציה הראשית תהיה ליצור קשר טלפוני, והאופציה המשנית – לייק בפייסבוק, והדבר יתבטא בעיצוב של דף הנחיתה.

ואיך מעצבים דפי נחיתה מוצלחים?

עיצוב מוצלח של דפי נחיתה, כמו גם התחום הכולל של קידום אתרים – מצריך אתכם לפנות לחברות מקצועיות בתחום. היום כל חברה מקצועית יודעת שאחד החלקים החשובים ביותר בתהליך של קידום אתרים, הוא תכנון נכון של דפי נחיתה. דפי נחיתה הם בעצם השיא של הקידום עצמו – השלב שבו הגולש כבר מסכים לבצע פעולה מסוימת, ואתם רק צריכים להוביל אותו אליה.

לכן בחרו חברת קידום אתרים מקצועית, אשר יש לה ניסיון בבניה של דפי נחיתה, ואף יש לה דוגמאות להציג בפניכם – והאתר שלכם יקודם בהצלחה.