גוגל משיקים את Google Hangouts

מאז הקמתה גוגל+ אנשי גוגל מנסים להתקרב כמה שיותר להצלחתם של הטוויטר והפייסבוק. בינתיים הפער הוא די גדול. אבל היום, עם אופציית ה Google Hangouts, נראה שלראשונה גוגל+ עושים צעד שיכול לצמצם את הפערים. בשנה שעברה השירות היה ניסיוני וזמין לכמה קבוצות אנשים שנבחרו על ידי גוגל. החל מהיום כל אחד יכול להשתמש ב Google Hangouts.

 

מה זה Google Hangouts

Google Hangouts מאפשר לכל גולש להעביר שידור חי מדף הגוגל+ שלו לכל העולם.  אפשר לעשות זאת בפעולה פשוטה על ידי לחיצה על   Enable Hangouts On Air. כך שכעת אפשר להעביר את שידורים מ Youtube  או האתר שלכם דרך גוגל+. סטטוסים וציוצים הם דרך טובה להפיץ  את דעתכם אבל כשזה נעשה בווידאו זה מקבל חיזוק משמעותי. השירות אינו יעיל רק למפורסמים. כמו שלמדנו מ Youtube בימנו כל אחד יכול להפוך למפורסם דרך הרשת בתנאי שיש לו משהו מיוחד לומר או להציג.

הקלטה ושיתוף

בזמן שאתם משדרים אתם יכולים לראות בדיוק כמה אנשים צופים בשידור שלכם. בנוסף אפשר להקליט את השידור ולשתף אותו במועדים מאוחרים יותר לטובת מי שלא צפה בשידור החי. ייקח זמן עד שגוגל יעלו את מיליוני תחנות השידור הנדרשות לכך, לכן השירות יתאפשר בהדרגה. בינתיים אתם יכולים לצפות ברשימת השידורים החיים שגוגל פרסמו בבלוג שלהם.

 

 

 

שיווק

Google Hangout אינו יעיל רק לאנשים פרטיים, אלא יכול להועיל מאוד גם לעסקים קטנים וחברות קטנות. השידורים החיים הם דרך טובה לשמור על קשר עם הלקוחות ולתת להם מבט עמוק יותר לתוך החברה. למשל אם יש לכם חברה לאילוף כלבים אתם יכולים להעביר ללקוחות שלכם שיעורים בשידור חי וכמו כן לאפשר לכל החברים שלכם בגוגל+ לראות את השידור ולהפיץ אותו לאחרים.