בניית אתרים – איך לעשות את זה הכי טוב?

בעלי עסקים רבים שמעוניינים לבנות אתר אינטרנט מוצלח ומעוצב, פונים אל חברת בניית אתרים, על מנת שתבנה להם אתר אטרקטיבי, שיקדם את העסק שלהם ברשת. גם אם יש לכם אתר מעוצב, יפה ומזמין, אין זה אומר כי הוא אכן ישיג את מטרתו. על מנת שאתר יצליח, חשוב לתת את הדעת למספר נושאים בתהליך בניית אתרים. מהם? הכל במאמר שלפניכם.

 

בניית אתרים – למה צריך להתייחס?

 

קהל היעד – אחד הדברים החשובים אליהם יש להתייחס בתהליך בניית אתרים הוא קהל היעד. יש להגדיר מראש אל מי האתר פונה? לאוכלוסיה צעירה? מבוגרת? רק בישראל או גם בחו”ל? סטודנטים? נשים? פנסיונרים? וכיוצא בזאת.

סוג האתר – קיימים מגוון סוגי אתרים. איזה אופי אתם מעוניינים לתת לאתר שלכם. חשוב להגדיר את אופיו של האתר שלכם עוד לפני שמתחילים בתהליך בניית אתרים. אתר תדמית, אתר מסחר אלקטרוני, אתר תוכן ועוד.

שרת – תהליך בניית אתרים כולל אחסון או אירוח באתר שלכם על שרת אחד או יותר. חשוב מאוד שהשרת שלכם יהיה איכותי ואמין, שלא ייפול לעתים תכופות ויגרום לכם נזק. הדרך הטובה ביותר היא לאחסן את האתר על גבי שרת ייעודי רק לאתר שלכם. דרך זולה יותר היא לאחסן את האתר על גבי שרת המשמש מספר אתרים. חברת בניית אתרים אמינה ומקצועית, תסייע לכם לבחור שרת אשר יתאים לאתר שלכם בצורה אופטימלית.

מראה – למראה האתר ועיצובו יש חשיבות גדולה מאוד. חשוב לתכנן את עיצוב האתר עוד לפני שמתחילים בתהליך בניית אתרים. אתר מזמין, אסתטי ונעים, המעוצב בקפידה, עם שילובי הצבעים הנכונים, ימשוך אליו הרבה יותר גולשים מאתר שאין לא ייחוד ואינו אטרקטיבי.

חווית הגלישה באתר – חשוב מאוד לתת את הדעת בתהליך בניית אתרים לחוויית הגלישה של הגולש באתר. אתר ידידותי למשתמש, ללא ספק יגדיל את האפשרות כי הגולש ישוב לבקר בו. חשוב כי התפריטים באתר יהיו קלים לשימוש, שהמעבר בין הדפים יהיה מהיר, שהקישורים באתר יהיו פעילים ועוד.

קידום – כל תהליך בניית אתרים כולל בתוכו קידום אתרים. ללא קידום אתרים נכון ומקצועי, לא משנה עד כמה הקפדתם בתהליך בניית אתרים על כל הנושאים האחרים, האתר שלכם לא יצליח להשיג את המטרה שלו. קידום אתרים במנועי החיפוש הוא זה שיציב את האתר שלכם על המפה ויחשוף אותו למספר חסר תקדים של גולשים. חברת בניית אתרים מקצועית תוכל לסייע לכם גם בתחום הקידום ולתפעל את האתר שלכם בצורה הטובה ביותר.