בניה ועיצוב אתרים

בעל עסק, אם אתה מעוניין להגדיל את החשיפה שלך, למקסם את הרווחים שלך ולהוכיח שגם אתה משתלב בעולם הטכנולוגי והמפותח של ימינו, הגעת למקום הנכון. אנו מציעים לך  בניית אתרים איכותיים מעוצבים ומקודמים שיתפסו כל לקוח פוטנציאלי וימשכו אותו לבחור דווקא בך מבין כל המתחרים האחרים.

מהן התועלות בבניית אתר אינטרנט ?

אתר אינטרנט הוא כרטיס ביקור וירטואלי שמכיל מידע מפורט על בית העסק ומאפשר להגיע אל קהל היעד הרצוי בקלות. כמות המידע הקיימת באינטרנט היא עצומה , בעידן של ימנו ניתן למצוא כל דבר נחוץ , האם אותך כבעל עסק ניתן למצוא ?. יתרונות בניית אתרי אינטרנט או חנויות וירטואליות הם קודם כל החשיפה לכלל הלקוחות ומעבר לכך שימור לקוחות קיימים על ידי עדכונים יום יומיים , אינפורמציה שהינך מעוניין להעביר ללקוח בדרך בה אתה מעוניין להעביר אותה , קטלוג מוצרים ככלי חשיפה שייצור גירוי לרכישה  וגלריית תמונות שתעניק ללקוח אפשרות ויזואלית להכיר את המוצרים והשירותים שהעסק מציע.

אז איך מתחילים ?

תחילה , אנו נשמח לקבוע איתך פגישת ייעוץ והכוונה בה נעניק לך מידע מפורט יותר על חברתנו , בעלת 10 שנות ניסיון בתחום. אנו נבין את צרכים הדרושים לך כבעל עסק על ידי בניית תיאום ציפיות שיעזור לנו לאפיין את האתר כך שיעביר לגולש את המטרות העסקיות של החברה והחזון שלה בדרך הפשוטה ביותר.

אפיון אתר הינו תכנון המפרט כיצד יבנה כל דף באתר, לדוגמא היכן יהיה כפתור הלחיצה לעבור לעמוד הבא, היכן תמוקם הכותרת , איפה יהיה הכי קל וזמין ללקוחותייך לפנות לצור קשר ועוד. מטרת האפיון הינה ליצור אתר נוח לגולש הפשוט , על מנת שיוכל להבין ולתפעל את האתר היטב כך שהוא יהפוך מלקוח מזדמן ללקוח פוטנציאלי , אשר יחזור להשתמש שוב בשירותי החברה באתר ולשהות בו זמן רב יותר ככל הניתן . אפיון אתר נקבע בשיתוף בעל העסק ובסוף התהליך נגיע יד להבנה והסכמה כיצד האתר ייראה ובעקבות זאת אנו נתרגם את כל מה שסוכם בצורה סכמאתית ויזואלית. ונדאג בעזרת  Interface  user שהגולש יתמצא באתר בקלות וכך יקדם אותו כמה צעדים קדימה.

אנו מציעים בניית אתרים בשלושה שלבים :

  1. עיצוב מותאם ואישי ללקוח : עיצוב האתר יעשה בהתאם לבקשת הלקוח ולמטרותיו העסקיות בשיתוף המומחים המובילים שלנו בתחום עיצוב האתרים תוך כדי תשומת לב לנוחות הגולש .
  2. הפיכת העיצוב לפורמט אינטרנטי : לאחר הכנת העיצוב באופן האיכותי והמתאים ביותר ללקוח אנו מתרגמים את העיצוב לפורמט אינטרנט . כך האתר מתחיל לרקום עור וגידים והוא בתחילת דרכו להשגת המטרות הרצויות שלך .
  3. הטמעה ופיתוח : מערכת ניהול התוכן מאפשרת לך לשלוט על האתר ולעלות כל מידע בכל רגע נתון.

אנו מטמיעים ללקוח בקלות את השימוש במערכת ומעניקים לו אפשרות להנות מיתרונותיה הרבים :

  1. עדכונים בתדירות גבוהה.
  2. קהילה גדולה של מפתחים שתומכת במוצר.
  3. עלויות פיתוח נמוכות ומשתלמות ללקוח.
  4. קריאה מהירה של האתר ב google , מה שמאפשר קידום אתר בזמן קצר יותר.
  5. מערכת ידידותית וקלה לשימוש.
  6. חוסר תלות בחברת הפיתוח.
  7. שליטה במידע וחסכון של כסף לחברות תחזוקה.