איך משלבים בין מיתוג לקידום אתרים

הצלחתו של עסק באינטרנט מבוססת על שני דברים: מיתוג ועבודת SEO   מוצלחת. כיום קיימים אלפי עסקים בכל תחום. לכן, יותר מאי פעם, חשוב להשקיע  במיתוג. תהליך המיתוג הוא מה שמבדיל בין עסק אחד לעסקים אחרים. למשל תחשבו על תחום כלשהו. החברות הראשונות שיצוצו בראשכם יהיו החברות שמיתגו את עצמם הכי טוב. מיתוג הוא מה שהופך את העסק לבולט. מיתוג איכותי יכול להגדיל את המכירות באופן משמעותי. מיתוג גרוע יכול לפגוע בעסק. אז אם המיתוג הוא חלק כל-כך חשוב אז זה אומר שצריך להפריד אותו או להשקיע בו יותר מאשר ב SEO?

 שילוב בין מיתוג לקידום

הבלוגר גנו טאמפי טוען שלא. קידום אתרים ומיתוג העסק הם תהליך שיש לעשות אותו ביחד. הם עוזרים האחד לשני. המצב השתנה כיום.  אם פעם החלק הכי חשוב בקידום האתר התבסס על בניית לינקים, כיום התוכן הוא הדבר היותר חשוב. תוכן הוא הדרך הטובה ביותר לבנות מותג ולקדם אותו. הרי פרסומות בטלוויזיה אינן מספיקות. התוכן באינטרנט קבוע. עדכנו את האתר בכל מה שקורה בעסק שלכם וספרו ללקוחות מה מייחד אותו מעסקים אחרים בתחום. בנו לוגו ייחודי ובולט, כותרות טובות לאתר וסלוגן שכל איש יזכור ויתלהב ממנו.

תוכן איכותי

כיום יותר מאי פעם צריך להשקיע בתוכן איכותי. בעזרת התוכן תוכלו להפיץ את המותג שלכם. דרך התוכן תוכלו לתת מידע על ההחברה שלכם ועל הנושא. אם יש לכם עסק לאילוף כלבים, העלו כמה מאמרים על איך לאלף את הכלב לשבת, לרוץ או לא להשתולל בבית. העלו כתבות איכותיות בלבד כדי לשמור על מוניטין גבוה.

רשתות חברתיות

התוכן חייב להיות מעניין ולא כזה שאנשים יתייאשו ממנו אחרי 2 שורות. אל תסתפקו בלהעלות את התוכן לאתר או הבלוג בלבד. הפיצו אותן בעזרת פייסבוק וטוויטר. זה נכון שכדי להביא גולשים מגוגל אין צורך לעשות זאת, אבל תנועה מרשתות חברתיות, ובמיוחד מעסקים שמותגו בהן טוב, תגדיל את המכירות. תבדקו מה הם הטרנדים החמים בעולם התוכן. העלו סרטוני וידאו והפיצו אותם. גירמו לגולשים לקחת חלק פעיל ברשתות החברתיות. העלו סקרים בפייסבוק. כך תוכלו לשפר את הקשר עם הלקוחות ולתת להם להרגיש שהם משפיעים על החברה. כאמור חשוב לזכור שהחלק החשוב ביותר במיתוג הוא בניית תוכן איכותי. לכן ה SEO  והמיתוג הם עבודה שצריך לעשות ביחד.