איך להשיג לקוחות לקידום לחברות מתחילות

בשנים האחרונות גוברת המודעות לתחום קידום האתרים. התחום צפוי להיות הרבה יותר ריווחי בשנים הבאות כאשר עוד ועוד בעלי עסקים יבינו שהם לא רק צריכים אתר כדי לגרום לעסק לגדול, אלא גם קידום. התחרות על השגת לקוחות גדולה מאוד. חברות הקידום צריכות להשקיע מאמצים גדולים בכדי להשיג לקוחות חדשים ולשמר את הלקוחות הקיימים. אז איך עושים את זה? באתם SEOMOZ  פורסמו כמה טיפים יעילים.

 

תיק עבודות

אין דבר מרשים יותר מתיק עבודות. לכן תמיד ספרו על לקוחות שהצלחתם להביא אותם למקומות הראשונים. אם רק פתחתם חברה ואין לכם לקוחות, בוודאי הצלחתם לקדם את האתר שלכם, או שעזרתם לאחד החברים להגיע למקומות גבוהים. אל תתביישו להשתמש בדוגמאות מסוג זה. במקביל השקיעו מאמצים לקדם את האתר שלכם. כי אם תצליחו בעצמכם להגיע לאחד משלושת המקומות הראשונים – כבר עשיתם חצי מהדרך להגשת הלקוח.

קידום אתרים לאירגוני צדקה

לא לכל אדם או חברה יש תקציב לקידום אתרים. לכן זאת ההזדמנות שלכם לעזור להם ועל הדרך לבנות לעצמכם תיק עבודות. חפשו ארגוני צדקה הקרובים לליבכם והציעו להם לקדם את האתר. זהו פתרון מושלם למקדמים חדשים. כך תוכלו לבנות תיק עבודות ולספר ללקוחות פוטנציאלים שאתם מקדמים ארגון מוכר. זהו מצב שבו שני הצדדים מרוויחים.  לפי שאתם מתנדבים תאמו ציפיות עם הארגון.

קשרו בין אנשים ושתפו פעולה

אם שמעתם שמשיהו מחפש בונה אתרים, קשרו בינו לבין בונה אתרים שאתם מכירים. אולי הוא יחזור אליכם עם בקשה לקדם את אתרו. כדאי לעבוד בשיתוף פעולה קבוע עם אנשים נוספים בתחום. למשל עם כותבי תכנים, מתכנתים או מעצבים גרפים. כך אפשר להעביר לקוחות האחר לשני.

בחרו תחום מומחיות

בחרו משהו שאתם אוהבים והציגו את עצמכם כמומחים בו. יש המון תחומים בתוך עולם קידום האתרים. אם אתם אוהבים במיוחד לבנות לינקים, ואתם יודעים כיצד להחליף אותם בצורה הטובה והמהירה ביותר, הציגו זאת באתר ובקשו משותפים שימתגו אתכם לפיכך. תחומי מומחיות נוספים: תוכן, קמפיין ממומן, UI  ועוד.