איך להגדיל תנועה לאתרך באמצעות טוויטר

טוויטר הוא אחד מיישומי האינטרנט הטובים ביותר והוא מקבל טונות של תשומת לב ותנועה של גולשים. יחד עם זאת, מנקודת המבט של קידום אתרים, לטוויטר יש חשיבות גדולה יותר שכן באמצעותו ניתן להגדיל את התנועה לאתר שלך. לכן, אם עדיין אין לך חשבון בטוויטר, כדאי שתפתח אחד.

טוויטר הוא פשוט וידידותי למשתמש וזה מה שעשה אותו לכל כך פופולארי. אין ספק שלהיות בעלים של חשבון בטוויטר, הוא מאוד טרנדי עכשיו, ולכן עלייך לנצל את הרגע. אפילו יוצרי טוויטר מודים כי זה בלתי נמנע שיום אחד גם טוויטר ייצא מן האופנה, בדיוק כמו MY SPACE  ועוד יישומי 2.0, לכן הזדרזו ותוכלו ליהנות מתנועת גולשים חינם לאתר, עכשיו כאשר טוויטר היא עדיין הדבר “החם” בנוף.

כאמור, טוויטר הוא פשוט לשימוש ויחד עם זאת הוא כלי חזק מאוד, ייתכן שתזדקק למס’ שעות בכדי להכיר את הפונקציות הבסיסיות של טוויטר וגם חלק מהתכונות היותר מתקדמות, ועדיין תוכל לרתום את כוחו של הטוויטר לטובתך, גם אם אינך עדיין שולט בו היטב.

בניגוד לרוב היישומים האחרים, תוכל לקבל תנועת גולשים בחינם, שכן טוויטר היא פלטפורמה מצוינת למיקרובלוגינג, כלומר, ישנה מגבלה על כמות התווים בכל הודעה ולכן עלייך להיות מאוד תמציתי כאשר אתה מציין ולדאוג להשתמש בשטח שלך בתבונה. בנוסף להיותו תמציתי, הנה מס’ טיפים אשר יעזרו להשתמש בטוויטר בחוכמה על מנת להגדיל תנועה לאתר:

1. תנסח את פרופיל הטוויטר שלך בצורה מעניינת. הפרופיל ושם המשתמש שלך הם שני הדברים הראשונים שמבקרים יבחינו בהם כשם יבקרו בדף שלך ולכן אם הפרופיל שלך ייראה משעמם, אנשים לא יטרחו לקרוא את הציוצים שלך שלא לציין שהם מן הסתם לא יטרחו להיכנס לקישורים שאתה מפרסם. אל תכתוב ביוגרפיה ארוכה, אך כן תקפיד להכניס מס’ מילים לגבייך כגון: מקצוע, תחומי עניין ועוד.

2. תבחר שם משתמש בהתאם לנישה שלך. שם המשתמש שלך מאוד חשוב. אתה צריך לבחור שם משתמש אשר מכוון לנישה שבה אתה עוסק. לדוגמא: אם אתה מקדם את שירותי קידום האתרים שלך ואתה מעוניין להגדיל תנועה לאתר, תוכל להשתמש בכינוי כגון “”SEOMASTER או SEOGURU”” ועוד. שם המשתמש שלך יופיע בחיפושים של משתמשים אחרים ולכן יש לבחור את שם המשתמש בקפידה.

3. תשים את כתובת האתר/הבלוג בפרופיל. ע”פ הנתונים הסטטיסטיים, כ80% מהמצייצים לא מספקים את כתובת הURL שלהם בפרופיל! יכול להיות שאותם אנשים הם לא מביני עניין ומומחים בקידום אתרים או בקיאים ברשת והם בכלל לא צריכים את התנועה של הגולשים לאתר, אך מומחה לקידום אתרים לא יכול להרשות לעצמך לפספס את זה ולכן אל תשכח לכלול את כתובת הURL שלך בפרופיל.

4. תשלח את הקישור לפרופיל שלך לחברים, קולגות ומכרים. כל אלו יכולים להיות קהל נאמן, ולכן אם הם עדיין לא מודעים לכך שפתחת חשבון בטוויטר, הגיע הזמן ליידע אותם, אם יש לך את כתובות המייל שלהם, תוכל לשלוח לכולם הזמנה בו זמנית.

5. תחפש מצייצים אחרים עם תחומי עניין דומים. גם אם יש לך מיליון חברים, עדיף כמה שיותר. זו הסיבה שעלייך להשתמש בחיפוש בטוויטר על מנת למצוא אנשים עם תחומי עניין דומים לשלך. כמה שיותר יותר טוב, אולי הם לא יהיו נאמנים לך כמו החברים והקולגות אך עדיין תוכל לקבל קליקים גם מהם.

6. תתערה חברתית כמה שיותר בטוויטר. כמה שתהיה יותר פעיל בטוויטר, תגיב לפוסטים, תבקר בקישורים של אחרים, זה מגדיל מאסיבית את הסיכויים שלך לקבל אותו דבר בחזרה. ובקיצור, תעקוב אחר אלו שעוקבים אחריך.

7. תציין באופן קבוע. בדיוק כמו בכל מדיה אחרת, אם אתה מעוניין לשמור על קהל הצופים שלך, אתה צריך  “להאכיל” אותם בקביעות. לכתוב ציוץ קצר לוקח שניות ספורות, אך די בזה בכדי לשמור על העוקבים שלך מרוצים. מיותר לציין שעליך לצייץ על נושאים שימושיים, וגם אין לך משהו שימושי לפרסם זה בהחלט מקובל לפרסם לינק למאמר, וידיאו, בלוג או אתר אחר.

8.  תאמר לא לספאם. גם אם אתה מרגיש שכל משתמש בטוויטר מתעניין בך, זה לא בדיוק המקרה. לכן אל תתפתה לצרף כמה שיותר עוקבים, שכן לא תרצה שהפרופיל שלך ייקנס.

9. תשתמש ב Twitterfeed. תשתמש בטוויטרפיד על מנת להגדיל תנועה לאתר שלך.

10.  תגרום למנוע החיפוש של טוויטר לאהוב אותך. לטוויטר יש פונקצית חיפוש מצוינת והיתרון המרכזי שלה שהיא מציעה תוצאות חיפוש בזמן אמת. העוקבים רעבים לחדשות עדכניות בזמן אמת. יש בלוגרים אשר מדווחים כי הם מקבלים יותר תנועת גולשים מטוויטר מאשר מגוגל וזה בעיקר תודות למנוע החיפוש אשר גורם לחיפוש להיות קליל ועדכני.

11.  תוסיף גאדג’טים של טוויטר לאתר שלך. יש טונות של גאדג’טים המיועדים לשימוש בטוויטר. החלק המדליק בגאדג’טים של טוויטר שהמבקרים בבלוג שלך יכולים להפוך לעוקבים אחרייך בטוויטר.

כל אלו הם הדברים העיקריים שתוכל לעשות בטוויטר בכדי להגדיל תנועת גולשים לאתר שלך. אם אתה יצירתי ועוקב אחר המתרחש ביום יום בטוויטר ואחר הגאדג’טים החדשים של טוויטר, תוכל למצוא עוד דרכים כיצד להגדיל תנועת גולשים מהטוויטר לאתר שלך.