לפי מחקרים רבים שנעשו ברחבי העולם, רוב בני האדם נוטים להיות קונפורמיים. מדוע הם בוחרים ללכת עם העדר? מפני שהם מפחדים להיות שונים. הם מפחדים לאבד את מעמדם ומקומם בחברה. לכן כבשה שחורה היא מושג שלילי ולא חיובי. אבל, כשמדובר בקידום אתרים או/ו ניהול אתרים להיות כבשה שחורה הוא הדבר שיכול להבדיל אתכם מהמתחרים ולמשוך אלכם לקוחות. אז איך עושים זאת? שומרים על מקוריות בכל פורמט אפשרי.

סרטונים

לפעמים כדי להיות מקורי צריך להיות מוזר או ייחודי אבל לא מוזר מידי. כאשר אתם מצלמים סרטוני הדרכה, חשבו על לוקיישן לא שיגרתי. בבית מול המשב יכול להיות משהו די משמעם. אבל על הר כלשהו או בכל מקום יפה אחר –  זאת שיטה הבלטה טובה. כמו כן לא רק המקום צריך להיות מקורי. למשה התוכן הוא הדבר החשוב ביותר. לא משנה במה אתם עוסקים –  כדאי להציג תוכן שאף אחד אחר לא חשב עליו, או שיטה שהמצאתם.

אתר שונה

בתום שלב חקר המתחרים, לאחר שהבנתם מול מי אתם עומדים, זה הזמן לשאול את עצמכם מה אתם יכולים לספק לגולשים שאף אחד מהמתחרים עדיין לא סיפר או לא חשב עליו. אם רוב האתרים בנויים על פורמט מסוים או בעיצוב די דומה, בנו אתר בולט ושונה. יחד עם זאת אין צורך להשתולל יותר מידי. השלימו את מה שחסר למתחרים שלכם בתוך האתר שלכם.

שנינות בפייסבוק

ממש לא רצוי להתנהג בפייסבוק ברצינות תהומית כל הזמן או לעסוק בשיווק אגרסיבי מידי יום. כדאי וחשוב להראות את הצד הקליל שלכם. למשל סטאטוסים מצחיקים הקשורים לנושא בו החברה שלהם פועלת –  יכולים לסייע לכם רבות. למעשה אתם תגלו שתקבלו יותר לייקים על סטאטוסים מקוריים ומצחיקים מאשר על כתבות. זוהי דרך מצוינת לבלוט ברשת. כי כל לייק נראה על ידי החברים של מי שעשה לייק. אם תהיו מספיק מקוריים ומצחיקים, יעשו לכם שיתוף לסטאטוס וזה יגרום להגברת התנועה לדף הפייסבוק.