איך לאתר כותבי תוכן טובים

זה לא חדש לאף אחד שהתוכן היום הוא המלך של קידום האתרים. ללא תוכן בכלל, או ללא תוכן איכותי, הסיכוי לקבל דירוג טוב במנוע חיפוש יהיה נמוך. אם חברת הקידום שלכם  משקיעה את כל התקציב בהחלפת קישורים,  אתם יכולים להיות בטוחים שאתם בכיוון הלא נכון. כאמור, התוכן חייב להיות איכותי  ולכן כדאי לדעת איך למצוא את הכותבים המתאימים.

בדיקה עצמית

האם אתם קוראים את התכנים שהפרילנס שלכם כותב לכם? אם לא, יכול להיות מאוד שהתכנים הם חסרי משמעות. יש לבדוק שכותב התכנים כותב לבני אדם, ללקוחות, ולא למנועי החיפוש, אחרת אחוז הנטישה עלול להיות גבוה. אומנם אתם מנסים למשוך את גוגל, אבל גוגל הוא לא לקוח. הוא לא זה שיקנה מכם את הסחורה. לכך יש לאתר כותבי תוכן איכותיים ורצוי כאלה שמביניים עניין בתחום האתר המקודם. ככל שהמאמר יהיה יותר אינפורמטיבי ומקצועי כך התוכן יהיה טוב יותר ויעיל יותר.

לאתר כותבים פופולריים

תעקבו בגוגל אנליטיקס אחרי הכניסות שלכם למאמרים האורחים. אם מספר הכניסות הוא גבוה מהרגיל אז למה שלא תציעו לכותב האורח לפרסם מאמרים באופן קבוע לבלוג. הכותבים הפופולריים הם אלו שמבוססים היטב ברשתות החברתיות ויש באפשרותם לשתף את המאמרים שהם כותבים לאתר שלכם עם מי שעוקב אחריהם. לכן אלו הם כותבים מאוד יעילים לא רק ככותבי תוכן לקידום אלא גם כגורמים לכניסות ממקורות אחרים שאינם מנועי חיפוש.

כתבו בעצמכם

הכותב הכי טוב ומקצועי שתוכלו להשיג הוא אתם בעצמכם. כי אתם יודעים יותר טוב מכולם על העסק שלכם בפרט והתחום בו אתם פועלים בכלל. נכון, לא כולם יודעים לכתוב, אבל אין זה אומר שאי אפשר לשלוח את המאמרים לשכתוב, עריכה והגהה. אם אין לכם את הזמן לכתוב, היו מעורבים בכתיבתם של הפרילנסרים. ספקו לכם כמה שיותר חומר מקצועי, קראו את כל המאמרים והתערבו  בכתביה אם יש צרוך בכך.

 

מבוסס על המאמר:
https://www.seomoz.org/blog/who-writes-the-most-popular-content-on-your-blog