• וילונות אורגד
  וילונות אורגד
 • זיפיט
  זיפיט
 • פורטל משפטי
  פורטל משפטי
 • אופנוסנטר
  אופנוסנטר
 • איתן גורביץ
  איתן גורביץ
 • שלי לאון
  שלי לאון

Misha Gorodinsky - תהיו מפורסמים... באינטרנט!

ההתמחות שלנו במשרד Misha Gorodinsky היא שיווק ופרסום אתרים באינטרנט. המענה המקצועי שלנו ניזון משנים רבות של צבירת ניסיון וידע בכל הקשור לעולם האינטרנט. העשייה הנמרצת שלנו מתבצעת ע"י צוות אנשי מקצוע מהטובים בתחומם: מומחי קידום אתרים, מתכנתים, מעצבים, אנשי שיווק וקופירייטרים - כל מי שעוסק בתחום בניית אתרים, קידום אתרים, שיווקם ופרסומם. המכנה המשותף של כולם מורכב ממקצוענות, ראש צעיר ושירות אישי.

במשרדנו תמצאו תחת קורת גג אחת את המענה המלא לנוכחות חזקה באינטרנט: קידום אתרים בכל הדרכים המתקדמות, שיווק ופרסום אתרים במגוון קמפיינים ורשתות חברתיות, בניית אתרים כולל עיצוב, כתיבת תכנים מקצועית ואחסון. אנחנו מכירים כל נקודה בדרך להפוך את לקוחותינו למפורסמים באינטרנט, ומגייסים לשם כך את כל המשאבים, כל הכלים וכל היכולות שלנו.

עם צוות Misha Gorodinsky תגיעו רחוק וגבוה ברשת. ביחד איתכם נתקדם למטרה ברורה וממוקדת – להציב את אתר האינטרנט שלכם במקום בו כולם יראו אותו, כולם ייכנסו אליו, ויפעלו במהירות.

 

קידום אתרים זה קידום עסקים 

קידום אתרים הוא מומחיות, שיכולה לשנות את פני העסק. כאשר אנו עושים קידום אתרים לעסק, אנו חושפים אותו באופן מרבי וממוקד לקהלי היעד שלו. קידום אתרים מוצלח הוא כזה, שינתב כל גולש להגיע במהירות לשירות שאתם מספקים.

 

קידום אתרים נעשה על ידינו בכל הדרכים האפקטיביות:

 • קידום אתרים אורגני – קידום אתרים אורגני דורש עבודה יומיומית ומוקפדת, שאנו מבצעים עפ"י כללי האתיקה המחמירים של גוגל. אנו מפעילים טכניקות קידום מגוונות, נמצאים תמיד עם היד על הדופק לבדיקת מיקום לקוחותינו ברשת, ומתאימים את הפעילות לצרכי העסק וקהל היעד שלו. פעילות קידום אתרים אורגני כוללת: חקר שוק לבחינת התחרות וניתוח תוכן המתחרים; טיפול בקוד האתר למנועי חיפוש; רישום במנועי חיפוש ואינדקסים ישראליים ובינלאומיים; המלצות להוספת תכנים, דפים ועדכונים; רישום בספריות קישורים רשמיות ומוכרות; יצירת קישורים חיצוניים; שירותי קופירייטינג – כתיבה שיווקית ומקדמת.  
 • קידום אתרים ושיווקם ברשתות חברתיות – רשתות חברתיות כגון פייסבוק, טוויטר ועוד, הן מוקדי תנועה ראשיים ברשת. כשאנו מבצעים קמפיין קידום, שיווק ופרסום ברשתות אלו, אנו מגבירים את חשיפת האתר לקהל היעד הרלוונטי, ויוצרים תעבורה דרך מוקדי התנועה הסואנים ביותר. הפעילות כוללת: הקמה וניהול קמפיין אינטרנט ברשתות חברתיות ע"י מודעות המשלבות תמונה וטקסט שיווקי; קישור המודעות לאתר; מעקב ודיווח על כניסות לאתר; אופטימיזציה למודעות; הקמת קמפיין פייסבוק וניהול פייסבוק; social bookmarketing; הקמת ערוץ ב-יוטיוב; הקמת סרטונים; שירותי קופירייטינג לפייסבוק; ניהול קמפיינים בחו"ל.
 • קידום אתרים ע"י קמפיין פרסום PPC בגוגל (קישור ממומן) – קידום אתרים ע"י קידום ממומן בגוגל מבוצע על ידינו תוך אפיון צרכי הלקוח ומטרות האתר. הפעילות כוללת: פתיחת חשבון בגוגל ישראל; מחקר מילות חיפוש מתאימות; הקמת קמפיין PPC; כתיבת מודעות לקמפיין וקישור מילות חיפוש לכל מודעה; אופטימיזציה למודעות; מעקב כניסות לאתר והתאמת הקמפיין בהתאם לתוצאות.

בניית אתרים – הכל כלול והכל איכותי

בניית אתרים ב- Misha Gorodinskyנעשית במקצוענות. שאיפתנו היא לספק את הרף הגבוה ביותר בכל שלבי בניית אתרים, החל מאפיון האתר ועד לעיצוב הגרפי, כתיבת התכנים והאחסון.  בניית אתרים מתבצעת מאל"ף ועד ת"ו, כשאנו דואגים לכל הנדרש ומשתמשים בטכנולוגיות החדישות ביותר. לאורך כל הדרך אנו משתפים את הלקוח, ובעיקר בשלבי האפיון, העיצוב וכתיבת הטקסטים. העיצוב והכתיבה מתבצעים ע"י אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בתחומם, עפ"י דרישות הלקוח ובהתאמה לסוג האתר, קהליו ומטרותיו. 
בניית אתרים על ידינו מתאימה את האתר לצפייה בכל הדפדפנים המובילים בעולם. כתב תנאי השימוש באתר כולל רישיון בעלות ותחזוקה טכנית לתקופת האירוח. האתר מתממשק לתוכנת הסטטיסטיקות של גוגל אנליטיקס.

 

שירותי תוכן לאתרים  -   קריאייטיב, קופירייטינג, SEO ועוד...

בניית אתרים, קידום אתרים, שיווק ופרסום – כל אלה מחייבים תוכן מקצועי הולם ומקדם. משרדנו מספק שירותי תוכן מלאים לאתרי אינטרנט: קריאייטיב וקופירייטינג, כתיבה אורגנית של מאמרי קידום  SEO, עריכה לשונית, הגהה, תרגום לכל השפות ועוד. כל התכנים נכתבים ע" קופירייטרים מובחרים, המנוסים בכתיבה המותאמת לאינטרנט ולצרכי קידום ושיווק האתר. לכתיבה המקצועית  יש כוח משמעותי בקידום האתר ובהגדלת מאגר הלקוחות - החל מכתיבה שמזמינה את הגולשים להיכנס לאתר  ועד לכתיבה שיווקית ומכוונת מטרה, המניעה את הגולשים לפעולה.

כדי להפוך את תוצאות החיפוש ליעילות יותר למשתמש, בקרוב בינג יסירו ממנוע החיפוש לינקים המובי...
איך אתם יכולים למתג את העסק שלכם באינטרנט ובכלל
אם אין לכם את הזמן לחקור בספריה, לגלוש בכל אתרי החדשות או לטייל בעולם, אפשר לעשות את כל הפ...
היום, כאשר מדובר על קידום אתרים - לא מדובר רק על קידום אתרים דרך גוגל, אלא גם על קידום אתר...